• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sende Yorum Yap! Tanışalım

Emre A.

Tutkulu
Çok önceden burdayım ama,

isim malum nickten :d

yazılımcıyım

1 çift kuşum var yaklaşık 1.5 seneyi aşkındır kuş besliyorum.

Feyza T.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Bende memnun oldum. Daha önce görmemiştim bu siteyi. Dün biraz gezindim eski Forum günlerim aklıma geldi. Çok güzel muhabbetler var. @Şehmus BAKIR hocam çok seviliyor sanırım 😅
Evet işini severek yapan, bu forum için yıllarca hiçbir ticari amaç gütmeden emek vermiş ve bu aile ortamını kurmak için fazlasıyla çalışmış abilerimizden biri kendisi :)

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici

Rochas

Aktif Üye
Memnun olduk hocam😊

Ailemize hoş geldiniz 😊 hepimiz işçiyiz . Fransa'da durumlar nasıl? Kuşların ihtiyaçlarını rahat bulabiliyor musunuz? Kuş alımı nasıl oluyor? Bizi bilgilendirirseniz sevinirim 😊
Fransa'da durumlar gayet iyi. İhtiyaçlara gelince buradaki petshop biraz pahalı onun için genelde amazondan alışveriş yapıyorum tabi Türkiye ile karsilastiramayiz. Ordan iki tane akıllı yemlik almıştım 35₺ idi yanlış hatırlamıyorsam buradaki fiyatı 15euro.😀 Kuşları yine petshop lardan alabiliyoruz fakat kuşlar genelde ya hasta yada bakımsız oluyorlar. Benim ilk kuslarim, ben arkadaşımdan aldım. Bu sene sana yakın yerde bir hafta kaldım daha önceden tanissaydik gelirdim 😀

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Fransa'da durumlar gayet iyi. İhtiyaçlara gelince buradaki petshop biraz pahalı onun için genelde amazondan alışveriş yapıyorum tabi Türkiye ile karsilastiramayiz. Ordan iki tane akıllı yemlik almıştım 35₺ idi yanlış hatırlamıyorsam buradaki fiyatı 15euro.😀 Kuşları yine petshop lardan alabiliyoruz fakat kuşlar genelde ya hasta yada bakımsız oluyorlar. Benim ilk kuslarim, ben arkadaşımdan aldım. Bu sene sana yakın yerde bir hafta kaldım daha önceden tanissaydik gelirdim 😀
Çok memnun olurum gelirseniz Neyse bir dahakine inşallah 😊 peki petshoplardan kuşu direkt parayı verip alabiliyor muyuz yoksa belge veya pisikolog tavsiyesi gerektiriyor mu valla ben bir petshop olarak bu kanunun Türkiye ye gelmesini çok istiyorum çünkü canlıyı gerçekten bakabilecek birinin almasını istiyorum ziyan ediyorlar 4 yaşındaki çocuğa teslim ederek 😔sırf çocuk sevinsin diye canlı alan aileler var Avrupa'nin bazı yerlerinde böyle bir uygulama olduğunu duymuştum o yüzden sordum acaba orada da var mı? Birde aslında orda pahalı değil buraya göre ve şartlara göre pahalı görünüyor lakin orda da maaşlar iyi 😂

Rochas

Aktif Üye
Çok memnun olurum gelirseniz Neyse bir dahakine inşallah 😊 peki petshoplardan kuşu direkt parayı verip alabiliyor muyuz yoksa belge veya pisikolog tavsiyesi gerektiriyor mu valla ben bir petshop olarak bu kanunun Türkiye ye gelmesini çok istiyorum çünkü canlıyı gerçekten bakabilecek birinin almasını istiyorum ziyan ediyorlar 4 yaşındaki çocuğa teslim ederek 😔sırf çocuk sevinsin diye canlı alan aileler var Avrupa'nin bazı yerlerinde böyle bir uygulama olduğunu duymuştum o yüzden sordum acaba orada da var mı? Birde aslında orda pahalı değil buraya göre ve şartlara göre pahalı görünüyor lakin orda da maaşlar iyi 😂
Aynen ver parayı al kuşu. Burda belge vs hiç birşey istenmiyor. Belki kedi köpek için şartlar farklıdır. Ama sanmam dışarıda başıboş gezen kedi köpek yok burda ilk geldiğimde şaşırmıştım akşam saat 8 de dışarıda kimse yok dedim nereye düştüm kedi kopek bile yok 😂yani şimdi bir fransiza bakınca fiyatlar normal aslında pahalı değilde bizim gibi gurbetçiler için ordaki fiyatı bizim paranıza göre değerlendirme ucuz geliyo. Ama iki sene önceye göre fiyatlar çok yükselmiş Allah yardımcınız olsun🤲