• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Acil! sultan papağanım kafasını vurdu

kafasını çarptı bişi olurmu sert değil ama çok kez çarptı

• bişi olmaz

Kullanılan: 0 0.0%
  • bişi olur

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Bu anket kapanacak: .

berkeyerenmes4657

Yeni Üye
merhaba kuşumu alalı 4 gün oldu bu çıkarayım dedim ve çıkardım elime gelmedi kaçyordu birden uçdu kapıya çarptı bişiyok ama ben korkuyorum içte uçmaya çalışırken kafasını bir yerlere çarpıyor ne yapmalıyım acillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll yardım bişi olur muv

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Takip edin birşey olur veya olmaz diyemeyiz. Hal ve hareketlerinde değişiklik hissederseniz kanatlı uzmanına başvurun . Ve kafes içi eğitim verip elinize alışmadan üzerinden en az on gün geçmeden kafes dışına çıkarmayın.

berkeyerenmes4657

Yeni Üye
Takip edin birşey olur veya olmaz diyemeyiz. Hal ve hareketlerinde değişiklik hissederseniz kanatlı uzmanına başvurun . Ve kafes içi eğitim verip elinize alışmadan üzerinden en az on gün geçmeden kafes dışına çıkarmayın.
Biraz önce kafesde elime geldi bişi yok gibi ztn bir tünekte bekliyordu aldım başka tüneğe koydum bugün çok yoruldu heralde Allah'ın izniyle yarın bakacağız neler olacak Allah kuşumu korusun amin 🟦🧿

İhsan Z.

Tutkulu
Moderator
Çeviri Ekibi
Fotoğraf ve video görebilir miyiz? Videoyu streamable.com’a yükleyip linki buraya yapıştırabilirsiniz.

Üst Alt