• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sultan papağanım mırıldanıp kafasını okşatmak istiyor okşayınca da susuyor sizce neden Mırıldanıyor ?

Yıldız35

Paylaşımcı
Kusunuz disi mi ? Kaç yaşında yada kaç aylık? Nasıl bir mırıldanma bir video eklerseniz tahminde bulunmak daha kolay olur.

Kuki

Aktif Üye
Streamable Video

kuşum 2 buçuk aylık erkek videodaki gibi mırıldanıyor kafasını eğiyor sonra kafasını okşayınca susuyor sizce neden mırıldanıyor benim tahminim sanki böyle konuşmaya falan çalışıyor gibime geldi

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Konuşmaya çalışıyor gibi geldi bana da. Erkek ise melodik ötme denemeleri de yapmaya çalışıyor olabilir.

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Henüz çok küçük anne şefkati arıyor. Şımarık hazıra alışmış sizin beslenmenizi istiyor 🤗Mama isteme sesi bu. Yem kırıyor değil mi?

Rüya Ç.

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Yardımsever üye
Streamable Video

kuşum 2 buçuk aylık erkek videodaki gibi mırıldanıyor kafasını eğiyor sonra kafasını okşayınca susuyor sizce neden mırıldanıyor benim tahminim sanki böyle konuşmaya falan çalışıyor gibime geldi
Bu cok net bebek aglamasi 😍 cok alisigim bu sese nerde duysam tanirim 🤭 daha cok minik ve beslemenizi sevmenizi istiyor. 2 bucuk aylik yem kirmayi biliyordur siz bu durumda sadece sefkat gostermeye devam edin 😊♥

Kuki

Aktif Üye
Henüz çok küçük anne şefkati arıyor. Şımarık hazıra alışmış sizin beslenmenizi istiyor 🤗Mama isteme sesi bu. Yem kırıyor değil mi?
Evet yem kırıyor zaten bir üreticiden aldım 2 gün oldu bende ilk gün bana karşı çok tıslıyordu yemliği kafese koyayım derken bile korkuyordu ama üretici bana ara ara kafesin içinde ara ara eline gelmesine alıştır dedi maşallah 2. Gün oldu elime gelmeye başladı elimden dal darı yiyor keyif yerinde kafasını eğiyor elimdeyken videodaki gördüğünüz gibi keyfi yerinde :)

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Maşallah kuşunuz hayırlı olsun inşallah 😊 sev beni diyor 🥰