• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Yavrumun durumu sizce nasıl ?

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Yavru cennet papağanımın sağlığı nasıl beslenme olarak annesi baya besliyor hayvanları güzel bakıyor ama gelişim konusunda biraz endişelerim var sanki biraz geç ilerliyor 26 Eylül de çıktı bu yavrumuz. Haftada 4 gün mama veriyorum sularına GERVİT-w katıyorum mamalarına ek olarak d3 katıyorum. Tüylerini biraz az uzamış gibi 13 günlük sanırımEkli dosyayı görüntüle 12240Ekli dosyayı görüntüle 12240Ekli dosyayı görüntüle 12241Ekli dosyayı görüntüle 12242

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
@Şehmus BAKIR sanırım siz daha önce bakıyordunuz bu tür hayvanı 14 günlük bebeğimiz nasıl sizce hocam yuvalık içinde birde çok toz oluyordu ördüğü kağıtların üzerinden biraz alıp yeniden kağıt verdim sıkıntı olmaz inşallah

Bahar Y.

Müdavim
Bildiğim kadarıyla tüyleri daha fazla olmalıydı, tek yavru mu kardeşleri var mı? Varsa onların durumu nedir onlarında fotoğrafını ekler misiniz

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Bildiğim kadarıyla tüyleri daha fazla olmalıydı, tek yavru mu kardeşleri var mı? Varsa onların durumu nedir onlarında fotoğrafını ekler misiniz
Muhabbet gibi değil bunlar sanırım 25 günden önce tüyler tamamlanmıyor

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Mevsimsel dostum bu zamanda olabiliyor sen yinede Biotin destekle gelişimi güzel maşallah

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Mevsimsel dostum bu zamanda olabiliyor sen yinede Biotin destekle gelişimi güzel maşallah
Tamamdır hocam vitamin eksik etmiyorum mamasını vs olsun yuvalığını temizleyemiyorum biraz ondan yana sorun yaşıyorum bunlar yuva ördükleri için talaş koyduğumda. Kabul etmiyor atıyor

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
İlla kendisi örecek yuvayı ben birşey koyduğumda istemiyor kafes içine yeniden kağıt koyuyorum biraz yuvanın üzerinden alıyorum pislik olan yerlerini yeniden kendisi kağıt taşıyor yuvaya düzenliyor