• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Çözüldü! Muhhabet kuşum tuhaf davranıyor

emretedor

Yeni Üye
Merhabalar kolay gelsin muhabbet kuşum normalde benim çok az elime gelir bana fazla güven duymuyor daha yeni dişi muhabbet kuşumla ciftleşti ve sabahtan beri kafama doğru uçup gidiyor yüzüme kanatlarını vurup gidiyor dedim belki yemi veya suyu bitmiştir onlarıda daha 2 saat önce değiştirdim sebebi nedir sizce?

Mustafa89

Eski Forumcu
Moderator
Üretici
Eşi olduğundan insanlara ilgisini yavaş yavaş azaltması normal. Sonuçta bu hayvanların birinci önceliği bizler değiliz hemcinsleri. Yalnız olduklarında mecburen bizimle ilgileniyorlar :) Çiftleştilerse geniş ve folluklu bir yuvalık takın ve kalamar kemiğini eksik etmeyin. Çok rahatsız etmeyin kafes temizliği ve yem su değişimi dışında.

emretedor

Yeni Üye
Eşi olduğundan insanlara ilgisini yavaş yavaş azaltması normal. Sonuçta bu hayvanların birinci önceliği bizler değiliz hemcinsleri. Yalnız olduklarında mecburen bizimle ilgileniyorlar :) Çiftleştilerse geniş ve folluklu bir yuvalık takın ve kalamar kemiğini eksik etmeyin. Çok rahatsız etmeyin kafes temizliği ve yem su değişimi dışında.
Çok teşekkür ederim 😊

Üst Alt