• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sende Yorum Yap! Muhabbet kuşumun mutasyonu nedir?

Murfi

Yeni Üye
Merhabalar, muhabbet kuşumun mutasyonu hakkında bilgi almak istiyorum. Bazı fotoğrafları şunlardır;

Mustafa89

Eski Forumcu
Moderator
Üretici
Maşallah. Tam spangle ozelliklerini gostermese de spangle denebilir katiliyorum.

Mustafa89

Eski Forumcu
Moderator
Üretici
Yalniz bu yakışıklı beyefendinin kafesi sanki cok dar ve bir sürü malzemeyle dolu. Muhabbet kuslari rahat hareket edemezlerse tuneklerden ziplayip rahat kanat calistiramazlarsa yağlanma gibi durumlar olabilir daha buyuk bir kafese gecerseniz daha mutlu olacaktir.. Tunekleri de tahta olanlariyla degistiriniz bu plastik tunekler malesef mikrop yuvası.

Murfi

Yeni Üye
Yalniz bu yakışıklı beyefendinin kafesi sanki cok dar ve bir sürü malzemeyle dolu. Muhabbet kuslari rahat hareket edemezlerse tuneklerden ziplayip rahat kanat calistiramazlarsa yağlanma gibi durumlar olabilir daha buyuk bir kafese gecerseniz daha mutlu olacaktir.. Tunekleri de tahta olanlariyla degistiriniz bu plastik tunekler malesef mikrop yuvası.
İlk 2 foto onun ilk geldiği zamanlar, son 3 foto şu anki hali. Tahta tüneği var. Yakında da kafesini değiştirmeyi planlıyorum.