• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşumun bacağı yırtılmış

Aleynaa

Yeni Üye
Arkadaşlar bugün kuşumun bacağının arkasında yırtılma olduğunu gördüm ama nasıl olduğunu anlamadım hiç kan falan görmedim kafesinde biyeremi takıldı böyle yaptı gagasıylamı yaptı bilmiyorum veterinere götürcem yarın bu neden böyle sizce

Ekli dosyalar

rilish26

Müdavim
Zaten veterinere götürecekseniz rif ampül kullanabilirsiniz enfeksiyon kapmasın en azından nöbetçi eczaneden bulabilirsiniz.

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Arkadaşlar bugün kuşumun bacağının arkasında yırtılma olduğunu gördüm ama nasıl olduğunu anlamadım hiç kan falan görmedim kafesinde biyeremi takıldı böyle yaptı gagasıylamı yaptı bilmiyorum veterinere götürcem yarın bu neden böyle sizce
Çok geçmiş olsun, arkadaşımızın bahsettiği gibi rif ampül ile pansuman yapabilirsiniz pamuk yardımı ile , nerede ikamet ediyorsunuz kanatlı uzmanı olması gerekir veterinerin

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Geçmiş olsun. Bir yere takılmış olabilir, kendi de yapmış olabilir. Olasılıklar çok. :)
Arkadaşımızın dediği gibi orası iyileşene kadar rif ampül sürüp, bağışıklığını güçlü tutun yeterli. Yinede içiniz rahat etsin derseniz veterinere götürebilirsiniz.

Üst Alt