• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşum uçmak istemiyor ve kanadını titretiyor.

Ayvalık Jumbo Muhabbet

Eski Forumcu
Moderatör
Üretici
Editör
Bu Gerwit-w, sedochol, Bt-amin forte, entrobac bunlar var
D vitaminini 10 günde 1 yapalım. 2-3 gün entrobac verelim. Haftada bir yıkanmış iç yulaf verin. Yine haftada bir elma sirkeli suda bekleterek havuç, pancar, portakal, limon kabuğu rendesi verebiliriz. Tam iklim değişimi ve tüy değişimi dönemindeyiz. Bağışıklığı destekleyelim

Kubos2247

Paylaşımcı
D vitaminini 10 günde 1 yapalım. 2-3 gün entrobac verelim. Haftada bir yıkanmış iç yulaf verin. Yine haftada bir elma sirkeli suda bekleterek havuç, pancar, portakal, limon kabuğu rendesi verebiliriz. Tam iklim değişimi ve tüy değişimi dönemindeyiz. Bağışıklığı destekleyelim
Entrobac nasıl vermeliyim yeme karıştırarak mı acaba ben yeme karstırarak verıyordum çok teşekkür ederim 🙏🏻

Ayvalık Jumbo Muhabbet

Eski Forumcu
Moderatör
Üretici
Editör
Entrobac nasıl vermeliyim yeme karıştırarak mı acaba ben yeme karstırarak verıyordum çok teşekkür ederim 🙏🏻
Yarım suluğa pirinç tanesi kadar koyalım. Yeme de konulabilir ancak güvercinler için yeme eklemek daha uygundur. Çünkü tohumları bütün olarak yutarlar. Ama muhabbet kuşları kabuklu yem tükettiği için suya eklemek daha etkilidir

Üst Alt