• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Misafir hastalarımız

datlum

Aktif Üye
Hocamın bana yönlendirdiği ve iyi sonuçlar aldığımız hastalarımız hergun daha iyi oluyorlar aileler çok mutlular..Oncelikle bana güvenip yönlendirdigi için hocam gözde hanıma teşekkürlerimi arz ederim 😊hiç üşenmeden hergun uzaklardan bana getirip beslemesini yaptırdıkları için bu masumların ailelerine öncelikle ben çok teşekkür ederim 😊
Ekli dosyayı görüntüle 17934
Bu Raya bugün tedavinin 5. Günüydü kusma ve kabarma vardı Kursak enfeksiyonu.. ilk geldiğinde gözleri kapalı ve kurumaya başlamıştı günde iki kez tam kilometrelerce yol gelip besleme ve ilacı için çaba harcayan iki güzel insan sayesinde şimdi raya eski sağlığına kavuştu çok şükür 🥰Ekli dosyayı görüntüle 17935
Bu çapkın aynı şekilde bana ilk geldiğinde yem yemiyordu ve dışkıda hastalık vardi yani parazit ona bactrim tedavisi başladık şimdi yem yemeye başladı ve hareketli çünkü bugün dükkanda kovalamaca oynadık kendisiyle 😂Ekli dosyayı görüntüle 17936
Çapkın çok sevdiğim bor kardeşimin umurun kuşu kendisi ailemizden biri konuyu okuyunca yorum yapacaktır 😊 çapında kusma vardı ve tüy döneminde olduğu için zayıflama başlamış hocamız kilo alana kadar benim hazırladığım özel besleme mamasindan günlük besleme önerisinde bulunmuş şimdi kilo almaya başladık 🙏
Ekli dosyayı görüntüle 17938
Limon 🍋 yine hocam yönlendirmiş sağolsun bugün 3uncu günüydü ilk geldiğinde kabarma ve yememezlik vardı bugün geldiğinde kabarması geçmişti masallah yemeğe de başlamış ona zeolit tozu beslemesi yapıyoruz durumu çok iyi 😊
Ekli dosyayı görüntüle 17939
Son olarakta benim kendi yavrum ismini ben çiçek koydum onu sahiplendirdigim yuvasında inat etmiş yemiycem babamı istiyorum diye bende kızımı getirin ben ona biraz daha terbiye vereyim dedim 😅 bir kaç gün misafirimdir
Allah sizden razı olsun, ne kadar güzel bir iş yapıyorsunuz. Hepsine allah uzun ömürler versin...

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
İçeriği nedir mamanın
Meslek sırrı 😜 inan bana sana içeriğini de söylesem ogutemezsin ben çok yüksek paralar verip makina aldım bide tahıllara hep zam yaptılar 🙄 şuan maliyeti ve işçiliği satışını zor karşılıyor kendi kuşlarima yapacak kadar ve hastalara verecek kadar hazirliyorum ama daha detaylı girmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun inşallah 😊