• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici

mamaist

Aktif Üye
Sponsor
Değerli kafeskuslari com ailesi öncelikle hepinize hayırlı bayramlar dileriz😊🙏
9-15 Nisan Tarihleri arasında kargolar çalışmadığı için mamaist sitemiz bayramdan sonra hizmet verecektir. Lakin istanbul içi acil durumlar için adresten teslim hizmetimiz için whatsap hattımızdan ulaşabilirsiniz. İyi bayramlar dileriz😊

SEMA NUR

Yeni Üye
merhaba bişey sormak istiyorum sitede sepete bir kaç ürün ekledim fakat ödeme işlemi yapmamıştım. Bugün sepetten bir ürün çıkartmaya çalışıyorum fakat sepetiniz kilitli olduğu için herhangi bir işlem yapamazsınız diye uyarı alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
merhaba bişey sormak istiyorum sitede sepete bir kaç ürün ekledim fakat ödeme işlemi yapmamıştım. Bugün sepetten bir ürün çıkartmaya çalışıyorum fakat sepetiniz kilitli olduğu için herhangi bir işlem yapamazsınız diye uyarı alıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Hesap açık şekilde bu olay olduysa başka hesap açmayı deneyiniz veya başka tarayıcı ile deneyiniz

atakan_22

Paylaşımcı
Kıdemli Üye
Teşekkürler Şehmus hocam. Kutuyu açınca mamaist kalitesini fark ediyorsun. 👍 Hediyen için ayrıca teşekkür ederiz. Tolga da teşekkür etti. Bol kazançların olsun. 🙂

IMG_20240420_182509.jpg

Üst Alt