• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Soru! Kuşun yaşı ve cinsiyeti nedir

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Teşekkür ederim abla ilgileniyorum ailemde ilgileniyor tabikide kız erkek farketmez ama kizim oğlum diye sesleniyoruz arada o yüzden sordum yoksa sağlıklı ve uzun ömür bizimle olsun yeter 🥰
O zaman biraz bekliyceksin, bol bol youtu.be den anneni seviyorsan alkışla şarkısını dinlet, her sabah 15 dakika 1 hafta sonra mırıldanır,sende eline al parmağında yanında, kulağına eğil ve söyle😊👍

pırtık

Aktif Üye
Kız olsun erkek olsun çok güzel bir aileye gelmiş🥰😊çok güzel bakacağına eminim canım benim 🤲 kızlarda konuşur endişe etme yeter ki ilgilen🥰😊
Demet abla bide kafesine zor soktuk girmek istemiyor.bana kalırsa dışarda dursun kafes yerine ama gece ben uyurken falan bişi olur diye korkuyorum kafesine nasıl alıştırabilirim bugün zor soktuk annemle

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Demet abla bide kafesine zor soktuk girmek istemiyor.bana kalırsa dışarda dursun kafes yerine ama gece ben uyurken falan bişi olur diye korkuyorum kafesine nasıl alıştırabilirim bugün zor soktuk annemle
Yok kafesi güvenli bölge😊👍içeri al ve uyuması gerektiği yeri öğret ablacım, dışardan gece ses gelse ordan oraya vurur kendini Allah korusun😊

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Yok kafesi güvenli bölge😊👍içeri al ve uyuması gerektiği yeri öğret ablacım, dışardan gece ses gelse ordan oraya vurur kendini Allah korusun😊
İçeri girince hafif üzerini ört ince bir örtü ile, sonra ışığı kapat, hemen uyur, karanlıkta örtüyü alabilirsin tedirgin etmeden, yada kalabilir 2 güne öğrenir🥰

pırtık

Aktif Üye
İçeri girince hafif üzerini ört ince bir örtü ile, sonra ışığı kapat, hemen uyur, karanlıkta örtüyü alabilirsin tedirgin etmeden, yada kalabilir 2 güne öğrenir🥰
Gece geç saate kadar bazen uyumuyorum ışık açık oluyor örtü örttüm şuan öyle duruyor. Bide gagasini gıcırdatir gibi ses çıkarıyor o neden olur bazı yerlerde mutlu ve keyifli olduğu için diyorlar doğru mu bu