• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşumda gariplik varmı

SuleymanYitik

Aktif Üye
Geleli 5 6 gün oldu hiö ötmüyor çok hareketsiz kafesin içinde heo aynı yerde sessiz duruyor hep göğsü şu şekilde:
Kemiği keskin gibi geldi bana birde

Tuğrul Bey

Eski Forumcu
Emektar Üye
Dışkı fotoğrafı da ekleyin bakalım yem yiyormu

Muhabbet90kusum

Aktif Üye
Yeni geldigi icin olabilir disiler erkeklere gore daha sesiz ve sakindir.

furricanee

Paylaşımcı
Anlamadım biraz açar mısınız
Kuşların da karakterleri vardır.Bazıları çok bağırır bazıları hiç konuşmaz.Bazı çok sakindir bazıları ise yerinde durmaz.Hasta mı bilmiyorum ama kuşunuzun karakteri böyle sesiz ve üşengeç olabilir benim kuşlarım elimde hiç öyle yatmaz ama sizinki galiba alışık hasta değilse karakteri boyledir

Feyza T.

Eski Forumcu
Emektar Üye
İlerde ötmeye başlar umarım 1 hafta olucak sesini duymadık endişe oldu tabi bendede
Ötmeye biraz alıştırmak için biraz kuş sesi açabilirsiniz, her zaman değil ama bir iki kere dinletirseniz, o arada siz de ıslık sesi çıkarırsaniz mesela, bir süre sonra ıslık sesinizi duyunca karşılık olarak ötebilir benim bıcırık ikili öyle alışmıştı ötmeye

Tuğçe G.

Eski Forumcu
Moderatör
Çeviri Ekibi
Kıdemli Üye
İlerde ötmeye başlar umarım 1 hafta olucak sesini duymadık endişe oldu tabi bendede
1 hafta daha kısa bir süre bazı kuşlar ortama hemen alışır bazıları ise daha uzun süre ister. Ama ele omuza gelmesi iyi bir şey. Dışkı zamanla düzene girer girmezse yine buraya yazarsınız yardımcı olmaya çalışırız.