• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kanatlıoil turbo

hsyncandd

Yeni Üye
Bu ürün haftada kaç gün kullanılmalı haftada 1 gervit w kullanıcam turboyu ne yapmalıyım

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Bu ürün haftada kaç gün kullanılmalı haftada 1 gervit w kullanıcam turboyu ne yapmalıyım
Şuanlık sanırım kuşunuzda nefes ile ilgili sorun var bu yüzden kanatlıoil turbo haftada 2 gün kullanabilirsiniz yani 3 günde bir defa ve bu süreçte gervit kullanmayı bırakabilirsiniz iyileşene kadar, geçmiş olsun ❤

hsyncandd

Yeni Üye
Peki ne kadar devam etmeliyim iyleşene kadarmı yoksa 2 3 hafta yeterli olurmu

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Peki ne kadar devam etmeliyim iyleşene kadarmı yoksa 2 3 hafta yeterli olurmu
Hemen etki göstereceğini düşünüyorum 2-3 hafta olabilir 1 haftada da olabilir henüz denemedim fakat sesli nefes alma yani solunum problemi gidene kadar iyileşene kadar kullanmak en iyisidir

cicikuşdodo

Eski Forumcu
Hemen etki göstereceğini düşünüyorum 2-3 hafta olabilir 1 haftada da olabilir henüz denemedim fakat sesli nefes alma yani solunum problemi gidene kadar iyileşene kadar kullanmak en iyisidir
iyileştikten sonra ne kadar kullanmak gerekir?

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
iyileştikten sonra ne kadar kullanmak gerekir?
Bu konuda hiç bir fikrim yok fakat gerekmediğini düşünüyorum çünkü normal zamanda haftanın bir günü gervit haftanın sonunda ise entrobac probiyotik kullanımı uygun görülüyor dolayısıyla haftada 3 çeşit takviye vermektense gervit i iptal etmek daha mantıklı diye düşünüyorum , fazla yüklenmemek gerek sadece soğuk algınlığı ,nezle , burun tıkanıklığında kullanmak en iyisidir 😊