• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Respiratory Turbo'nun Etkisi

atakan_22

Paylaşımcı
Kıdemli Üye
d778a5e0-0f5e-4620-8d7c-ee8a4a634495-768x504.jpg

Baya iyiymiş bu @Ayvalık Jumbo Muhabbet hocam. 👍 Dün denemedim. Geçen misafir geldiğinde camı açmışlar kaşla göz arasında. 😡 Fark edip kapatıp limonu aldım başka odaya ama etkilenmiş. Akşam uçarken nefes nefese kaldı. Gecede kuyruk sekmesi başladı ve nefes alışı değişti. Hemen suluğuna koydum. Bugün dünden eser yok çok şükür. 🙏 Artık bunu düzenli vereceğim.

efe1903

Tutkulu
Baya iyiymiş bu @Ayvalık Jumbo Muhabbet hocam. 👍 Dün denemedim. Geçen misafir geldiğinde camı açmışlar kaşla göz arasında. 😡 Fark edip kapatıp limonu aldım başka odaya ama etkilenmiş. Akşam uçarken nefes nefese kaldı. Gecede kuyruk sekmesi başladı ve nefes alışı değişti. Hemen suluğuna koydum. Bugün dünden eser yok çok şükür. 🙏 Artık bunu düzenli vereceğim.
Sağlıklı kuşa 2 haftada 1 uygun kullanabilirsiniz.

Ayvalık Jumbo Muhabbet

Eski Forumcu
Moderatör
Üretici
Editör
Ekli dosyayı görüntüle 48046

Deneyip memnun kalmanıza sevindim. 🥰 Bakteriyel olmayan kuyruk sekmelerinde, nefes nefese kalma durumlarında gerçekten işe yarıyor. 👍 üst solunum yolu enfeksiyonu tedavisinde de destekleyici ürün olarak kullanılabilir.

Bulutlugece

Aktif Üye
Nefes alırken tık tık ses çıkaran ve kuyruğu seken kuşum için aldım. Suluğuna mı eklemem gerekiyor burun deliğine mi damlatmalıyım?

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
Nefes alırken tık tık ses çıkaran ve kuyruğu seken kuşum için aldım. Suluğuna mı eklemem gerekiyor burun deliğine mi damlatmalıyım?
Merhaba, yarım suluğa 3 damla damlatın, max 8 saat sonra taze kapalı şişe su ile değişeceksiniz🤲geçmiş olsun , elinize ulaşmadıysa..kekik çayı yapabilirsiniz 🤲😊

Bulutlugece

Aktif Üye
Merhaba, yarım suluğa 3 damla damlatın, max 8 saat sonra taze kapalı şişe su ile değişeceksiniz🤲geçmiş olsun , elinize ulaşmadıysa..kekik çayı yapabilirsiniz 🤲😊
Teşekkür ederiz💕🐦
Bir de aynı suluğu diğer kuşum da kullanıyor. Onun da içmesi sorun olur mu?

Bulutlugece

Aktif Üye
İçmediler, içsinler diye peşlerinde sulukla koştum kaçtılar😭 Biri boş bir suluğa gidip işaret etti yeni su koy diye wnxjnwdncb

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
İçmediler, içsinler diye peşlerinde sulukla koştum kaçtılar😭 Biri boş bir suluğa gidip işaret etti yeni su koy diye wnxjnwdncb
İçmediler diye bir mazeret olamaz çünkü tek sulukta ne olursa olsun kışın 12 saat kafeste dursun bir yudum bile işe yarayacak 👍 kekik çayı da yapıp verebilirsiniz