• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Acil! Kafasını ileri geri götürüyor

gubacik

Yeni Üye
Hastalık Belirtileri
Kusma
Yutkunma gibi hareket
Kullanılan İlaç
Multivitamin
Muhabbet kuşum kafasını ileri geri götürüyor ve gagasını açıp kapatıyor. Gagasından bazen beyaz bir şey bazen de mama çıkarıyor. Yardım ederseniz sevinirim. Kursak mantarı olabilir diyorlardı ve bende kuşun gagasını nasıl koklayacağım bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Yigit K.

Paylaşımcı

Sude W.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Grit kuş kumu ve probiyotik kullanıyor musunuz?

gubacik

Yeni Üye
Kuş kumu ve multivitamin kullanıyorum

Kerimioo

Yeni Üye
Farklı bir yeme geçtiyseniz alışık olmadığından başlarda böyle hareket yapabiliyorlar

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Farklı bir yeme geçtiyseniz alışık olmadığından başlarda böyle hareket yapabiliyorlar
Ailemize hoş geldiniz 😊 konu biraz eski ve konu sahibi 2 aydır giriş yapmamış cevap geleceğini sanmıyorum. Önce kendinizi tanışalım konusunda tanıtıp sonra yeni konulara bilgi paylaşımı yapabilirsiniz iyi forumlar dilerim

gubacik

Yeni Üye
Q
Ailemize hoş geldiniz 😊 konu biraz eski ve konu sahibi 2 aydır giriş yapmamış cevap geleceğini sanmıyorum. Önce kendinizi tanışalım konusunda tanıtıp sonra yeni konulara bilgi paylaşımı yapabilirsiniz iyi forumlar dilerim
merhaba, şu anda aynı durum artık daha az meydana geliyor. Aynı şeyleri kullanmaya devam ettim fakat maması ve meyveler dışında hiçbir şey vermedim.
Böylece o durum daha da azalmış oldu. Teşekkür ederim.

Üst Alt