• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sende Yorum Yap! Görelim Kimde Neler Var

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhabalar forumda ilk yorumum hatta genel olarak hiç forum kullanıcısı olmadım ama mubişlerim için artık üye oldum😀 ben iki tane muhabbet kuşu ile yaşıyorum erkek olan soğuk mavi renkte Miko, kendisi çok hareketli bir kuş, konuşması biraz peltek gibi ve dal darıya bayılıyor ocak ayında 2 yaşında olacak 😊 bir de dişi Yoşi var kendini kraliyet ailesinden gibi bir edaya sahip lutino ve iri bir kuş. Biraz hareketsiz ve ürkek ama eskisi gibi değil artık bana baya alıştı. O da 8 9 aylık diye tahmin ediyorum. Miko ve Yoşi gayet güzel anlaşıyorlar birbirlerini kaşıyorlar, arada Miko kur yapmaya çalışıyor. Ama henüz çiftleşme görmedim. 1 aydır kafeslerine yuvalık taktım ve Yoşi gelince salma kafese geçtik. Maalesef yaşadığımız yerde kanatlı veteriner yok o yüzden her şeyi kendim öğrenmeye çalışıyorum. Umarım birbirimize ve kuşlarımıza yardımcı olabiliriz🤗🤗🤗
Ailemize hoş geldiniz 😊 iyi forumlar dilerim maşallah kuşlarıniza😊

Serkhan79

Eski Forumcu
Üretici
Merhabalar forumda ilk yorumum hatta genel olarak hiç forum kullanıcısı olmadım ama mubişlerim için artık üye oldum😀 ben iki tane muhabbet kuşu ile yaşıyorum erkek olan soğuk mavi renkte Miko, kendisi çok hareketli bir kuş, konuşması biraz peltek gibi ve dal darıya bayılıyor ocak ayında 2 yaşında olacak 😊 bir de dişi Yoşi var kendini kraliyet ailesinden gibi bir edaya sahip lutino ve iri bir kuş. Biraz hareketsiz ve ürkek ama eskisi gibi değil artık bana baya alıştı. O da 8 9 aylık diye tahmin ediyorum. Miko ve Yoşi gayet güzel anlaşıyorlar birbirlerini kaşıyorlar, arada Miko kur yapmaya çalışıyor. Ama henüz çiftleşme görmedim. 1 aydır kafeslerine yuvalık taktım ve Yoşi gelince salma kafese geçtik. Maalesef yaşadığımız yerde kanatlı veteriner yok o yüzden her şeyi kendim öğrenmeye çalışıyorum. Umarım birbirimize ve kuşlarımıza yardımcı olabiliriz🤗🤗🤗
aramıza hoş geldiniz? kafanıza takılan şeyleri çekinmeden sorabilirsiniz.
Ayrıca forumumuzda birçok konuda çok yararlı bilgiler mevcut, boş zamanlarınızda inceleyebilirsiniz.

Feyza T.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Çok güzel maşallah hayırlı üretimler 🧿🧿

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Yaa maşallah kuşlarınıza.🥰 İsimlerine bayıldım. 😍 İsimlerden bir Japon sever olduğunuz sonucunu da çıkarabilir miyim? 🤭

katil cicikus tarafından ziyaret edildiniz bu videoyu 5 kişi beğenmezse kötü şans sizinle olur 🤣🤣🤣
Çok tatlı maşallah katil cicikuş.Beğendim ben videoyu. 🤭

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Daha iyileri sizlerin olsun inşallah 🙏
Maşallah hepsine. Tüyleri kadar ömürleri olsun. 😍
Bu showları göre göre bir tane show alacağım bu gidişle.Onca kuşun arasına bir tanecik showda gelse görünmez sanırım, ha bir eksik ha bir fazla. 🤭 😅

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici

Bahar Y.

Müdavim
Maşallah

Maşallah Güneş Bey'e. 😍😍😍

Hangi birini paylaşsam ben acaba? 😀

Ekli dosyayı görüntüle 32989

Bulut'un en son veterinere götürdüğümde fotoğrafını çekmiştim. Onu paylaşayım bende. :)

Ekli dosyayı görüntüle 32990

Bu da dün akşamdan. Yavruların bazıları. 🥰
Niye sadece Güneş beye 🤭

Yaa nasıl masum bekliyor baba Bulut🧿

Maşallah maşallah hepsine tek tek renk cümbüşü çok güzeller 🥰 genelde odada serbestler mi, kargaşa olmuyor mu 😂