• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Görelim kimde neler var

MERVE

Emektar
Editör
Mod Adayı
Oyy masallah Süphan Allah barekallah Allah hepsini nazarlardan korusun inşallah bu bizim behlulde pek yaramazmis 😊 takılara merakı var acaba dişi mi😜kur otusleri var mı @MERVE
Dişi olduğunu ilk zamanlar düşünüyordum ama sonradan konuşmaya başlayınca erkek olduğuna eminim çünkü dişi kuşlar konuşmazmış 😁 Kur ötüşleri var yaa ara sıra yapıyor

Şimâl

Emektar
Kıdemli Üye
Mod Adayı
Veriyoruz valla doyana kadar oynuyor 😁 Ama zarar da veriyor çok kopardığı olmuştur. (Küçük boğazına kaçacak şekilde vermiyorum tabiki 🙃)
Ahahahah çok iyiymiş. Benim ki boğazına çok düşkün ne görse atlıyor. Örneğin bu:

Ekli dosyalar

Sehmus BAKIR

Emektar
Yetkili Kurucu
Üretici
Dişi olduğunu ilk zamanlar düşünüyordum ama sonradan konuşmaya başlayınca erkek olduğuna eminim çünkü dişi kuşlar konuşmazmış 😁 Kur ötüşleri var yaa ara sıra yapıyor
O zaman erkek olduğuna sevindim Behlül ün yoksa adını Bihter koymak zorunda kalacaktiniz😂

Sehmus BAKIR

Emektar
Yetkili Kurucu
Üretici
Evet arkadaşlar sadece bu kadar mı😊 Alalım görselleri maşallah demeye devam gözümüz gönlümüz açılsın

Şimâl

Emektar
Kıdemli Üye
Mod Adayı
Yeni kafesimiz. Bir kaç eksiğim var ama onlar da yolda geliyor. Maalesef kafes tülümüz felan sığmadı diğeri 45*30'du. Bu en büyük boy. 60*45.

Ekli dosyalar

MERVE

Emektar
Editör
Mod Adayı
Yeni kafesimiz. Bir kaç eksiğim var ama onlar da yolda geliyor. Maalesef kafes tülümüz felan sığmadı diğeri 45*30'du. Bu en büyük boy. 60*45.
Çok güzelmiş kafesiniz nereden aldınız merak ettim :) :)

Carlos

Yeni Üye
Maşallah maviş e 15 günlukken alıp elle mi besleme yaptınız,?
15 günlükken sahiplendik yem kırması için 10-15 güm bekledik. Eşimle neredeyse heegün gittik geldik yanına. Yem kırdığı günde eve getirdik. İlk fotoğrafınıda ekleyeyim 😀IMG-20201212-WA0009.jpg

Ekli dosyalar