• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Elma sirkesi

Vural1334

Aktif Üye
Merhabalar herkese hayırlı akşamlar elma sirkesinin kuşlar için iyi olduğunu duymuştum arasıra sularına birkaç damla ilave ediyorum şuan kuşlarım yavru bakıyor sirkeli su verebilirmiyim şimdiden teşekkürler

Feyza T.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Şöyle düşünün.. bizler sirke veya sirkeli su içtiğimizde midemiz yanıyor. Siz ufacık kuşlara veriyorsunuz, hatta onların da bebeklerine içirmeleri gerektiğini düşünüyorsunuz. Fakat bu asit. Asitli değil, sirke direk asidin kendisidir. Ben yanan tencere ve çaydanlıklarımı sirkeyle kaynayınca ilk günkü gibi parlıyor o derece yani. Kuşlarımız için faydalıdır diyenlere kanmayın lütfen 🙏🙏

Levent T.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Bir de bu makaleyi okumanızı tavsiye ediyorum:

Vural1334

Aktif Üye
Şöyle düşünün.. bizler sirke veya sirkeli su içtiğimizde midemiz yanıyor. Siz ufacık kuşlara veriyorsunuz, hatta onların da bebeklerine içirmeleri gerektiğini düşünüyorsunuz. Fakat bu asit. Asitli değil, sirke direk asidin kendisidir. Ben yanan tencere ve çaydanlıklarımı sirkeyle kaynayınca ilk günkü gibi parlıyor o derece yani. Kuşlarımız için faydalıdır diyenlere kanmayın lütfen 🙏🙏
Tamam abla teşekkürler aşırı bilgi kirliliği var malesef bizde neye inanalım şaşırdık teşekkür ederim

Vural1334

Aktif Üye
Bir de bu makaleyi okumanızı tavsiye ediyorum:

Teşekkürler abi

Tuğçe G.

Eski Forumcu
Moderatör
Çeviri Ekibi
Kıdemli Üye
Sadece kafes suluk yemlik temizliğinde kullanın sirkeyi