• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Çözüldü! Dişi ispinozlarim geldiii

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
Gelinlerim bugün geldiiiiiiii 🌸🌸🌸🌸 çok güzeller aşklarım bizim erkeklerin aksine elime geldi kırmızılı dişi ikisini de öptüm sevdim tüyleri çok bebeksi kafesleri ayirmadim çünkü tanıdık bir üretici den aldık o getirdiği için de direk koyduk kafese benim bu güzelliklere şu an bir şey vermem lazım mı bir de bir tanidikla ortak aldığımız için bir çifti onlara vericez kuşlar önce eslensinler diye bende kalacak 2-3 gün
Maşallah SüphanAllah 🤲ne kadar güvenilir olsada oranın ayrı, sizin evin ayrı bakterileri havada dolaşan mikropları var, iki tarafta bu bakterilere savunmasız, bağışıklık ne oranda bilmiyoruz, her ihtimale karşı ayırsan iyi olur🥰🤲
Entrobac verebilirsin 😉

burche

Paylaşımcı
Maşallah SüphanAllah 🤲ne kadar güvenilir olsada oranın ayrı, sizin evin ayrı bakterileri havada dolaşan mikropları var, iki tarafta bu bakterilere savunmasız, bağışıklık ne oranda bilmiyoruz, her ihtimale karşı ayırsan iyi olur🥰🤲
Entrobac verebilirsin 😉
demet abla dört kuşa 50 ml iki suluk az olur ya ölçüyü bir suluk için 100 ml 16 damla bt amin forte yapsam yada iste gerwit verirken 8 damla,
entrobac verirken 2 mercimerk tanesi fazla olur mu 100 ml içinde ama tek suluk için

burche

Paylaşımcı
Entrobac verebilirsin 😉
abla erkek dişinin tüylerine bakıyo ama ayağını yada tüylerini gagalayacak gibi yapıyo arada normal mi sürekli peşinde. kız bir kere kıhladı ona birde orda yapıyo arada ısıracak gibi

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
abla erkek dişinin tüylerine bakıyo ama ayağını yada tüylerini gagalayacak gibi yapıyo arada normal mi sürekli peşinde. kız bir kere kıhladı ona birde orda yapıyo arada ısıracak gibi
Kıhlar🤭🤭erkek beğenmiş, kız daha alışma sürecinde😉🥰

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
demet abla dört kuşa 50 ml iki suluk az olur ya ölçüyü bir suluk için 100 ml 16 damla bt amin forte yapsam yada iste gerwit verirken 8 damla,
entrobac verirken 2 mercimerk tanesi fazla olur mu 100 ml içinde ama tek suluk için
Olur oran*2 yapmışsın tam olmalı
Gervit 100 ml 10 damla canım👍

Üst Alt