• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Arkadaşlar acil yardım edin

Umur E.

Eski Forumcu
Moderator
Kıdemli Üye
Kuşun streamable.com üzerinden videosunu ve beyaz peçete üzerine yapılmış yeni dışkısını atar mısınız

pashaeli

Aktif Üye
Bu fotoğraftan hasta olduğunu anlayamadım :(

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Başlığınızda bu davranışları yapıyor derken hangi davranış biraz açar mısınız. Videodan da pek bir şey anlayamadım açıkçası 🖐🏻

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Tünekte videosunu görebilirmiyiz 👍 tutumunu görmemiz lazım genetik bir hastalık olabilir kilosunu biliyor musunuz? Bir ufak titreklikte gördüm ama net değil

kuşumm

Yeni Üye
Başlığınızda bu davranışları yapıyor derken hangi davranış biraz açar mısınız. Videodan da pek bir şey anlayamadım açıkçası 🖐🏻
Tüyleri sürekli kabarık bi arkadaş depresyona girmiş dedi yumurtalari çıkmadı üzerine de ilk zamanlar yatti şuan yatmıyor yuvaya bile girmiyor hatta evde ne verebilirimm

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Depresyona girecek bir durum mu oldu. Müsait olduğunuzda tekrar güncel bir video alalım. Aynı zamanda temiz beyaz peçeteye yeni yapılmış dışkı fotosu da olsun.

kuşumm

Yeni Üye
Depresyona girecek bir durum mu oldu. Müsait olduğunuzda tekrar güncel bir video alalım. Aynı zamanda temiz beyaz peçeteye yeni yapılmış dışkı fotosu da olsun.
Tamam olur Atayım bir kaç gün ülke dışına çıktım arkaşima emanet ettim kuşu da aldığımda bu halldeydi

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Videolarınız çok kısa. Hep bu şekilde mi duruyor. Bu şekilde durması hiç normal gelmedi. Temiz peçeteye yeni yapılmış dışkı fotosu da rica edelim. Ben anlamlandıramadım duruşunu. Hocalarım müsait olduklarında dönüş sağlarlar 🙏🏻

kuşumm

Yeni Üye
Videolarınız çok kısa. Hep bu şekilde mi duruyor. Bu şekilde durması hiç normal gelmedi. Temiz peçeteye yeni yapılmış dışkı fotosu da rica edelim. Ben anlamlandıramadım duruşunu. Hocalarım müsait olduklarında dönüş sağlarlar 🙏🏻
Hep bu şekil duruyor erkekle kafeslerinide ayırdım sürekli sıcak olan tarafa yöneliyor

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Dışkı çok iyi durmuyor. Videodan da kuşunuzda bir hastalık var ama ne olduğunu çözemedim 🙁 hocalarımızın yorumlarını bekleyin. Çok geçmiş olsun 🙏🏻

Üst Alt