• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

ARKADAŞLAR ÇOK ACİL YARDIM EDİN KUŞUM SAKATLANDI ÖLEBİLİR

Equiliriums

Yeni Üye
Arkadaşlar lütfen yardım edin kulaklığım takılıydı ve çok soğuk olduğu için camı kapattım Hava alsın diye açmıştım, kuşum üzerindeymiş Ve ben de fark etmedim oda hiç ses çıkarmadı muhtemelen korktuğundan sadece kanat sesini duyabiliyordum kanatlarına bir sıkıntı yok gibi iç organlarını bilmiyorum nasıl sıkıştığında tam hatırlamıyorum ama Şundan eminim ki sağ ayak baldırı ve ayağı oradan kuyruğa doğru giden bir üçgen gibi sıkışmış durumda direk fark ettiğim anda çıkardım ayağını basamıyor şu anda çok acıyor Galiba ayağına basamadığı için elime yatırdım normalde hiç elime yatmayı sevmez Uçabiliyor ama baldır ve hafif arkası sakat gibi. İLK FOTODA SAĞLAM AYAĞI DİĞERLERİ SAKAT OLANLAR. BEBEK ASPİRİNİ VERMEYİ PLANLIYORUM NE KADAR VERMELİYİM NE YAPMALIYIM VETERİNER BİŞİ YAPAMAZ GİBİ GÖVDESİ SAKATLANMIS DA OLABİLİR AĞLIYORUM BUNARI YAZARKEN NEYAPMALIYIMEkli dosyayı görüntüle 3480Ekli dosyayı görüntüle 3481Ekli dosyayı görüntüle 3482Ekli dosyayı görüntüle 3483Ekli dosyayı görüntüle 3484

Münevver

Yeni Üye
Kıyamam lütfen dikkatli olun onlar çok hassaslar 😔😢

Ahmed

Müdavim
bu beni aşar sehmus bakıra özelden yazın bide ronay abiye

Ahmed

Müdavim
ama bence vete goturun

Equiliriums

Yeni Üye
veteriner birşey yapamazki kuşlarla ilgilenende pek yok beklemekten başka şans yok gibi zaten kürdan gibi ayağı var birşey yaabilceğini sanmıyorum gerektiğinde basabiliyor ayağını burkuk gibi düşünün yatağa koyduğumda topallayarak yürüyor şimdi azcık yavaştan parmağımda basmaya başladı

Equiliriums

Yeni Üye
çok dikkatsizliğime geldi ya online dersteydim dalmışım az hava alsın oda diye açtım soğudu diye kaparken...
normalde hep dikkat ederim böyle birşey olmaz

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba çok geçmiş olsun kuşu tunekte girebilir miyim niye böyle hareketsiz duruyor ? kafesinde kısa bir video yollayın bakalım..tunekte durabiliyor mu? Bir yerinde kanama , morarma vs var mı?

Equiliriums

Yeni Üye
merhaba kanama yok morarma varmı emin değilim kafese şuan sokamıyorum az önce yemek yemek için girmişti ama yürüme videosu var şimdi atmayı deniyeceğim genellikle hareketsiz ama yine uçabiliyor avizenin kablosunda yan da durabiliyordu video atıcağım şimdi

Equiliriums

Yeni Üye
video ekleyemiyorum fotoğraf atabiliyorum sadece size nerden ulaşabilirim başka

Üst Alt