• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

amazon papağanı sinüzit

PoyrazA

Yeni Üye
abilerim ablalarım merhabalar bir tane amazon papağanım var yaklaşık 1 ay önce gözü kapanmıştı gözü açıldı ama tıslama öksürme ve kabarma gibi belirtileri var büyük ihtimalle sinüzit şimdi yemine zeolit tozu serptim suyuna entrobac kattım ve oda ısısını 26 ya sabitledim sonrasında veterinerimi aradım veterinerim zibro tablet önerdi ama nasıl kullanacağımızı söylemedi ne yapmam gerekir ve zibro tableti nasıl kullanmalıyım

PoyrazA

Yeni Üye
abilerim ablalarım merhabalar bir tane amazon papağanım var yaklaşık 1 ay önce gözü kapanmıştı gözü açıldı ama tıslama öksürme ve kabarma gibi belirtileri var büyük ihtimalle sinüzit şimdi yemine zeolit tozu serptim suyuna entrobac kattım ve oda ısısını 26 ya sabitledim sonrasında veterinerimi aradım veterinerim zibro tablet önerdi ama nasıl kullanacağımızı söylemedi ne yapmam gerekir ve zibro tableti nasıl kullanmalıyım
@Şehmus BAKIR abi bi yardımcı olabilirmisin

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba durumu göreceğimiz video ekler misiniz👍 iştahı nasıl?

PoyrazA

Yeni Üye

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
@Şehmus BAKIR abi ben bu kuşu vereceğim ama sence iyileştiripmi vermeliyim yoksa direkt vereyimmi yüksek ihtimalle orda petshoptaki abilerim iyileştirir ama sizce ne yapmalıyıö
Kardeşim bence onu iyi bir kanatlı uzmanına götür çünkü durumu hiç iştah açıcı değil malesef iyi bir tedaviye alınması lazım ve Eğer geri verirsen belkide daha fazla strese girecek ve onlar da ilgilenmeyecekler. Karar ve takdir sizindir 👍

Üst Alt