• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

amazon papağanı göz kapanması

PoyrazA

Aktif Üye
Merhaba Daha 1 yaşını doldurmamış amazon papağanım var bugün sabah uyandığımda garip garip sesler çıkarıyordu öksürük gibi ve sol gözü kapalıydı bende çok öksürüyorum taklit ediyorda olabilir emin degilim ve kapanan gözünü sürekli kaşıyor ne yapmam gerekir evde tedavi edilebilicek birşeymi ? ayrıca şuan çekirdeğini yedi ve mutlu olduğundaki sesini çıkarıyor fotoğrafınıda aşşağıya ekliyorumimage.jpg

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Gözü için eczaneden getagut veya tobrased damla alıp sabah akşam damlatın. Gece ışıkları kapatmadan önce de teramisin göz merhemi sürün ışıkları kapatın kaşımasın. Takviye kullanıyor musunuz.? Kullanıyorsanız neler?

PoyrazA

Aktif Üye
Gözü için eczaneden getagut veya tobrased damla alıp sabah akşam damlatın. Gece ışıkları kapatmadan önce de teramisin göz merhemi sürün ışıkları kapatın kaşımasın. Takviye kullanıyor musunuz.? Kullanıyorsanız neler?
bu kuşa daha gerekmedi ama elimde entrobac gervit e50 ishadur zeolit tozu ve bt amin forte var gereken şeyleri anneme söylüyorum temin etsin okula gitmem gerekiyor akşama kadar birşey olurmu?

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
bu kuşa daha gerekmedi ama elimde entrobac gervit e50 ishadur zeolit tozu ve bt amin forte var gereken şeyleri anneme söylüyorum temin etsin okula gitmem gerekiyor akşama kadar birşey olurmu?
Yani biran önce müdahale ederseniz ilerlemesini engellersiniz. Sorun olacağını sanmıyorum. Takviyeleri sadece ihtiyaç halinde değil sürekli kullanın.

PoyrazA

Aktif Üye
Yani biran önce müdahale ederseniz ilerlemesini engellersiniz. Sorun olacağını sanmıyorum. Takviyeleri sadece ihtiyaç halinde değil sürekli kullanın.
anladım teşekkür ederim ilaçları temin ettim şimdi damlatacağım akşamda teramicyn süreceğim