• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Yem tavsiyesi marka adıyla beraber

Doğan_bilen

Aktif Üye
5-10 kilo kadar yem siparişi vereceğim ama rica etsem markasıyla beraber önerebileceğiniz yem var mı ?

Bahar Y.

Müdavim
Şimdilik 5 10 kilo çok olmaz mı? Tazeliğini yitirir diye söylüyorum işinize karışmak gibi algılamayın lütfen :)

Doğan_bilen

Aktif Üye
Şimdilik 5 10 kilo çok olmaz mı? Tazeliğini yitirir diye söylüyorum işinize karışmak gibi algılamayın lütfen :)
5 10 kilo değilde 1 kiloluk paketler oluyor ya onlardan toplu şekilde almayı düşünüyorum da 1kg X5 gibi veya ne yapmamı önerirsiniz

Doğan_bilen

Aktif Üye
Ben Garden Mix pembe şerit kullanıyorum severek yiyorlar, üretici değilim sadece 1 çiftim var
Anladım bana da vitakraft önerdi bir tanıdığım ama ballı diyor ben pek sıcak bakmıyorum ballı yemlere o konu hakkında bi fikriniz var mı ?

Özkan

Aktif Üye
5-10 kilo kadar yem siparişi vereceğim ama rica etsem markasıyla beraber önerebileceğiniz yem var mı ?
Amazon.tr de gold wings preminium 14 liraya kadar inmiş ben geçen 5 kg aldım tavsiye ederim witekraft verselega pahalı garden mix kullanıyor dum aspir çok koyuyor lar içine zaten kuşlar yemiyor oda gramaj i azaltıyor fp ürünü istiyor san goldwings ve gardenmix

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Evet hala bu yemi kullanıyoruz, gayet memnunum severek tüketiyorlar☺
Teşekkür ederim. Ben versele laga almıştım ama 1 kg yem bir tanesine aylarca yeterken kuş sayısı dörde çıkınca aylarca yeten yem bir ay dayanamadı bitti.😅
Bende başka bir yeme geçeyim dedim. O yüzden Garden Mix i alacağım sanırım teşekkürler. :)

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Amazon.tr de gold wings preminium 14 liraya kadar inmiş ben geçen 5 kg aldım tavsiye ederim witekraft verselega pahalı garden mix kullanıyor dum aspir çok koyuyor lar içine zaten kuşlar yemiyor oda gramaj i azaltıyor fp ürünü istiyor san goldwings ve gardenmix
Goldwins i kullandım ben ama içinde bazı yemlerin renkli olması ve renkli ekmek parçacıklarının olması nedeniyle bıraktım. :)

Özkan

Aktif Üye
Goldwins i kullandım ben ama içinde bazı yemlerin renkli olması ve renkli ekmek parçacıklarının olması nedeniyle bıraktım. :)
Bu üründe renkli ekmek parçaları yok draje ler var minik minik toplar dan içinde 2 avuç aspir olacağına Bi tatlı kaşığı draje olsun daha iyi bence