• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kurallar Yarışmada hile yaptı ve yasaklandı!!

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Arkadaşlar bir önceki yarışmada yine aynı şekilde hile yapılarak yarışmayı üyelerin oylamasına mani oldular bildiğiniz üzere yönetim farkederek yarışmayı sonuçlandırdık..Ama bu sefer buna izin vermiycez @VİXAZRS denilen şahıs hile yapmıştır bir kaç yeni üyeliğiyle aklınca kendine oy vereceğini sanıyor ama maalesef başaramadı..senin gibilerin aramızda yeri yoktur yarışmadan ve forumdan atıldın..sana söz hakkı yoktur 👍Diger aktif olan hesabı @Dragon. Bilginize

Ekli dosyalar

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Üstüne basa basa adaletli bir oylama olsun demiştim başıma geleni bildiğim için...
İnsanlar niye bu kadar gereksiz hırs dolu anlamış değilim
Bide bana özelden yazmış ikinci olacağım için mamaistten sipariş verecektim ödülü bekliyim ben en iyisi diye 😅 Adam nerdeyse birinci olacakti direkten döndü 😂

Bahar Y.

Müdavim
Bide bana özelden yazmış ikinci olacağım için mamaistten sipariş verecektim ödülü bekliyim ben en iyisi diye 😅 Adam nerdeyse birinci olacakti direkten döndü 😂
Vah kine vah 🤣 seneryo yazmış tek kişilik oynamış 2.bile olmuş haberimiz yok, ayıp bize ya nasıl tebrik etmedik 2.liğini🤦‍♀️

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Kaç hesap açmış öyle. 😳
Eğlencesine bir yarışma yapılıyor onda da böyle şeyler olmazsa olmuyor. 🤦🏻‍♀️ Bu insanlar ip adreslerinden bulunabileceklerini bilmiyorlar sanırım. 😁

Shaper

Aktif Üye
Hırsına ve çabasına karşılık 3.lük ödülü verilebilirdi 😂😂 bende kuşları kalabalık olduğu için beğenildi sanmıştım 😊

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Yeşil kuş çoktu fotosunda. Forumda da yeşil seven arkadaşlar var dedim heralde o yüzden. 🙂

Umut S.

Müdavim
Kıdemli Üye
haydaaaa. yani böyle şeylere ne gerek var anlayabilmiş değilim. yarışma ödülünü ben kazansam bile iyi bakabildiğim için daha çok ihtiyaç sahiplerine bağışlamayı düşünüyordum ki hile hurda bunlar cidden çok çirkin şeyler

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Gerçekten öyleymiş bu arada 🤣
Kardeşimin üretimhanesinden dedi ama alıntı olduğu belliydi zaten. Bazılarının üzerinde site ismi falan eklenmişti. 😁

Birde burda onca insan var hadi birini inandırdın diğerlerini nasıl inandıracaksın? Sanki 5 yaşında çocuğuz ki onlar bile inanmıyor çoğu şeye. Böyle yaparak anca kendilerini kandırıyorlar.

Üst Alt