• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici

@Mehmet Gürbüz hocanın Kafes Kuşları Üretim Rehberi facebook sayfasında paylaştığı tohum karışımları ile alakalı videosudur.

Ben bilmediğim bilgiler öğrendim,sizinde bilginiz olsun diye paylaşıyorum.
Mesela keteni yemlere ilave etmiyordum zaten ama ayrı olarak vermek lazımmış diye not düştüm.
Nijeri ve çekirdeği zaten vermiyorum.
Yulafı da ayrı vermek daha iyi olur sanırım.

Yemleri @mamaist ten aldığım için tazeliği konusunda şüphem yok zaten ama 6 aydan fazlada tutmamak gerekiyor sanırım.

Sizin bu konuda düşünceleriniz neler? :)

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye

@Mehmet Gürbüz hocanın Kafes Kuşları Üretim Rehberi facebook sayfasında paylaştığı tohum karışımları ile alakalı videosudur.

Ben bilmediğim bilgiler öğrendim,sizinde bilginiz olsun diye paylaşıyorum.
Mesela keteni yemlere ilave etmiyordum zaten ama ayrı olarak vermek lazımmış diye not düştüm.
Nijeri ve çekirdeği zaten vermiyorum.
Yulafı da ayrı vermek daha iyi olur sanırım.

Yemleri @mamaist ten aldığım için tazeliği konusunda şüphem yok zaten ama 6 aydan fazlada tutmamak gerekiyor sanırım.

Sizin bu konuda düşünceleriniz neler? :)
İmkanı olanlar online kitabı var alınmasını tavsiye ederim, çok fazla bilgi var, kuşların anotomisi,gelişimi, hastalıkları tedavi yöntemleri bakım, vitaminler, verilmesi gereken, sakıncalı olan vs vs😊okudum ve sonunda tarifler var çok güzel anlatılmış 👍🤲

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
İmkanı olanlar online kitabı var alınmasını tavsiye ederim, çok fazla bilgi var, kuşların anotomisi,gelişimi, hastalıkları tedavi yöntemleri bakım, vitaminler, verilmesi gereken, sakıncalı olan vs vs😊okudum ve sonunda tarifler var çok güzel anlatılmış 👍🤲
Karides tarifini yapacağım bende tekrar. 😊

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler @Kübra Ö. Kardeşim ☺
Rica ederim abicim ben sadece aracı oldum, asıl bilgiler için @Mehmet Gürbüz e teşekkür ederiz. 😊

Mehmet Gürbüz

Müdavim
Yazar
Sponsor
Merhaba arkadaşlar mail kutuları ağzına kadar dolu olduğu için maille bildirimler malesef gelmiyor iyi akşamlar diliyorum herkese çok teşekkür ediyorum yakın zamanda video içerikleri kafeskuşları forumuna üyelerine özel olarak ayrıca hazırlayacağım

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba arkadaşlar mail kutuları ağzına kadar dolu olduğu için maille bildirimler malesef gelmiyor iyi akşamlar diliyorum herkese çok teşekkür ediyorum yakın zamanda video içerikleri kafeskuşları forumuna üyelerine özel olarak ayrıca hazırlayacağım
Merhaba kardeşim sabırsızlıkla bekliyoruz ☺

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Merhaba. Bende şimdiden merakla bekliyorum. Teşekkür ederiz. 😊