• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Tüy problemi ve karın şişliği

Sosyologhanim

Yeni Üye
Merhaba, 3,5 yaşında bir muhabbet kuşum var. Daha önce de konu açmıştım. Kanatlarının altından beyaz Tüyler uzuyordu. Veterinere götürdüm. Beyaz tüyler için bir şey demedi ama karnında yağlanma olduğunu söyledi. Vitamin mineral bir de l cartinin diye bir ilaç verdi. Ağızdan da şırıngayla aminoasit mi bir şey verdi hayvan 2 gün kendine gelemedi korkudan. Hiçbir işe de yaramadılar. Karnındaki şişlik arttı ve 1 aydır falan uçamıyor. Uçmuyor daha doğrusu. Genel keyfi yerinde. Ama bu anlamsız tüyler ve karın şişliği beni endişeleniyor. Nolur ne yapmam gerekiyor? Veterinerin de bir şey anladığına inanmıyorum artık. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi ?

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba ayaklarında kansızlık görünüyor kilosunu biliyor musunuz? Dışkıda iyi değil nerede ikamet ediyorsunuz ve iştahı nasıl?

Sosyologhanim

Yeni Üye
Merhaba ayaklarında kansızlık görünüyor kilosunu biliyor musunuz? Dışkıda iyi değil nerede ikamet ediyorsunuz ve iştahı nasıl?
İstanbulda yaşıyoruz. Çekmeköy. İştahı yerinde yiyor içiyor. Kafesten cıkmıyor ama. Çıksa da uçmuyor ve yerine giriyor. İlacı falan yok mu ne tavsiye edebilirsiniz bize?

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
İstanbulda yaşıyoruz. Çekmeköy. İştahı yerinde yiyor içiyor. Kafesten cıkmıyor ama. Çıksa da uçmuyor ve yerine giriyor. İlacı falan yok mu ne tavsiye edebilirsiniz bize?
Size özelden kanatlı uzmanı iletişim bilgilerini atıyorum