• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Soru! toz vitamin mi sıvı vitamin mi

Mkforpus

Aktif Üye
merhabalar papağan türleri ve diğer kuş türleri için toz multivitamin yoksa sıvımı ben bu ürünü kullanıyorum devavit 20gr. Kızıştırıcı Vitamin sizce nasıldır

• Devavit vitamin 20 gr. 1 Çift muhabbet kuşuna 1 yıl yetecek kadar etkilidir. Haftada 1 gün vermek haftalık vitamin ihtiyacını karşılar. 5 ile 10 gün üst üste vermek kızıştırır, çiftleştirir. Bağışıklık sistemini güçlendirip, metabolizmayı hızlandırır. Kedi, köpek, inek, keçi, koyun gibi tüm hayvanlarda kullanılabilir.

Mkforpus

Aktif Üye
NutriVita ürünleri nasıl acaba

AlicanG

Paylaşımcı
Toz yada sıvı ayrımı yapmaktan ziyade içeriği, kalitesi ve kullanım şekli daha önemli.Nekton ürünleri kullandım toz fakat güzel vitamin şu anda fiyatı biraz pahalı her yerde de bulunmuyor.Sıvı vitaminde röhnfried ürünleri iyidir bölünmüş olarak fiyatı uyguna geliyor.Piyasada satılan uygun fiyatlı vitaminleri de kullandım beğenmedim onun yerine kuşun beslenme çeşidini artıracak mama,çimlendirme tohumu,sağlık tohumu vs onlardan al daha etkili olur.

Üst Alt