• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sultan papağanım kaslyor kanat açık kalıyor

Kübra.122

Yeni Üye
Arkaşdaşlar kuşum vefat etti az önce maalesef toparlayamadı bi anda öldü anlamadım bile uyuyo sandım 😔

Kübra.122

Yeni Üye
Çok üzüldüm şu an söyleyecek birşey bulamıyorum ama benim tek tesellim acılarından kurtulmuş olmasıydı:(
Benim de tek tesellim o ama yine de ne bliym ishali falan toparlanmıştı kusmuypdu yediklerini düzelecek mi dyede düşünmüştüm 😔

gzmsng

Aktif Üye
Benim de tek tesellim o ama yine de ne bliym ishali falan toparlanmıştı kusmuypdu yediklerini düzelecek mi dyede düşünmüştüm 😔
Bizimki her akşam fenalaşıp geceleri düzeliyordu insan biricik dostundan umudunu kesemiyor ki öldüğüne inanmayıp dakikalarca uyansın diye dua etmiştim :(

Tuğrul Bey

Eski Forumcu
Emektar Üye
Beklediğim bir şeydi ama üzuldum bende geçmiş olsun😔

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Üzülmeyin siz görevinizi yaptınız ölüme terk etmediniz gönlünüz ve vicdanınız rahat olsun

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Benimde beklediğim birşeydi biraz hastalığa geç kalınmıştı üzüldüm elinizden geleni yaptınız içiniz rahat olsun 🙏🏻

Üst Alt