• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sultan Papağanım çok halsiz

Bahri4221

Yeni Üye
Hastalık Belirtileri
Uyuma Halsizlik Yumurtlama
Arkadaşlar Sultan Papağanım yaklaşık 2 yaşında dişi 7. Yumurtayı yumurtladı şimdi kanatları düşük ve sürekli uyuyor tepki vermiyor erkeği yok ne yapmam lazım lütfen?

Kübra.122

Yeni Üye
Bilemedim neyi var acaba götürmkle iyi yapmıssnz konu ile ilgili sitedeki arkdşlar daha tecrübeli görrlrse umarım ni bir tavsyede bulunacklrdr 😔

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba geçmiş olsun kuşunuzun resmini ve dışkı resmi görebilir miyiz 👍 yediklerinde bir sıkıntı yok değil mi? Neler veriyorsunuz biraz bahseder misiniz

Bahri4221

Yeni Üye
Merhaba geçmiş olsun kuşunuzun resmini ve dışkı resmi görebilir miyiz 👍 yediklerinde bir sıkıntı yok değil mi? Neler veriyorsunuz biraz bahseder misiniz
Hocam işte olduğum için evden resim istedim gelince atıcam normal karışık yem ve çekirdek veriyoruz bazen dışarıda peçete veya Plastik kemirirken buluyorum odadan çıkartıyorum.

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Hocam işte olduğum için evden resim istedim gelince atıcam normal karışık yem ve çekirdek veriyoruz bazen dışarıda peçete veya Plastik kemirirken buluyorum odadan çıkartıyorum.
Yumurta sıkışması gibi duruyor halsiz yürüyemiyor poposu şiş mi

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Aşırı büyük bir şişlik yok göz ucu kadar morarma ve şişlik var ama halsiz ve tünekte bile tutunamıyor gece acile götürdüm bakamayız ama fıtık gibi dediler
Yumurta sıkışmış kardeşim kendin çıkartman lazım. Veteriner yapamaz onu bi popo kısmının resmini görelim duruma göre söyleriz

Üst Alt