• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

sultan papagani eriskinlik

Feyza T.

Eski Forumcu
Yazar Adayı
Kıdemli Üye
merhabalar, sultan papagani kac aylik olunca eriskinlik boyutuna ulasir?
Eğitim amaçlı soruyorsanız 6 aydan büyük almamanızı öneririm. Ama üretme açısından diyorsanız 1 yaş civarı

kuçi

Yeni Üye
Feyza hocam fazla simarik kendi kafasina ne eserse oyle davraniyo, egitim veremiyorum 😁

Feyza T.

Eski Forumcu
Yazar Adayı
Kıdemli Üye
Feyza hocam fazla simarik kendi kafasina ne eserse oyle davraniyo, egitim veremiyorum 😁
Sabah yeni uyandığı saati deneyin, ve istediğinizi yaptığında parmak şıklatıp ödül verin normal yemi dışında bir şey olsun. Bak o zaman nasıl da yapıyor 😉

kuçi

Yeni Üye
parmagima biniyor, kucagimda uyuyor omzumda geziyor ama uzaktan parmaga cagirma egitiminde basari saglayamadim henuz, birde dediginiz odul yontemini deniyim 😇

Feyza T.

Eski Forumcu
Yazar Adayı
Kıdemli Üye
parmagima biniyor, kucagimda uyuyor omzumda geziyor ama uzaktan parmaga cagirma egitiminde basari saglayamadim henuz, birde dediginiz odul yontemini deniyim 😇
Onu kısa mesafelerle başlayarak deneyin,ödülü de unutmayın. Emin olun ki sonunda ödül olduğunu bilirse seve seve ve tekrar tekrar yapacak 😇 başta ödülü gösterin ve yakınında durun, ödül durmasını istediğiniz yere yakın bir yerde elinizde tutun gelince verin. Çağırmak için tek bir kelime, ödül için de her seferinde tek bir kelime kullanın. Öğrenir zamanla 🙃

Üst Alt