• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Stronghold dış parazit kullanımı

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
  Değerli arkadaşlarım ve kafeskuslari ailem size iki yıldır  kuşlarımda kullandığım ve çok etkisini gördüğüm bir ilacı tanıtmak istiyorum..

Bir tüp alıp şırınga ile kuşların adedine göre ben iki ml çekip sonra kuşlarıma enseye bir damla uyguluyorum ve yuvalardaki tuylenmis yavrularıma da yapıyorum bitlerden ariniyorlar size tavsiyemdir ben bunu yaptım ve hiç bir zararını görmedim çok etkili bir ilaçtır :)

The Search

Eski Forumcu
Medya Sorumlusu
Teknik Ekip
Kıdemli Üye
Akvarist
Abi kuzenim veteriner kuştan anlamıo ama elinde vardır unutmadan yazmam lazım yaşlandık abi

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Kedisi olanlara sorun veya kendisi olanlara satın fazlasını eğer alırsanız 😊

Sude W.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Vilmectin nasıl sizce kuşuma uygulamak istiyorum aşırı kaşınıyor. 1 aydır tüyde acaba parazit mi var bir türlü tüyden çıkamadı. Tüydeki kuşa da uygulanır mı o yönden de tedirginim

Sude W.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Oda en çok önerilen ürünlerden sadece 1 damla şeklinde kullanılıyor
Evet onu biliyorum ama. Şuan tüydeyken uygulasam bi sıkıntı olur mu merak ettiğim bu. Sizin fikriniz nedir bu konuda

Furkanmurat

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Vilmectin nasıl sizce kuşuma uygulamak istiyorum aşırı kaşınıyor. 1 aydır tüyde acaba parazit mi var bir türlü tüyden çıkamadı. Tüydeki kuşa da uygulanır mı o yönden de tedirginim
Ağır vilmectin biraz daha dikkatli kullanmak gerekli fazla kaçarsa tahriş ve tüy dökebilir bir damladan fazla vermemek lazım

Sude W.

Eski Forumcu
Emektar Üye
Tüyde olması bir problem oluşturmak hasta vs olmadığı sürece sorun yok. Ama içim rahat etsin dersen tüyü bitsin öyle kullan
Valla bi bitse ben de rahatlicam ama kuşun tüyü bitmiyor. Mutavit aldım tüyden çıkması için onu kullancam umarım çıkar