• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Solunum sorunu + üst üste fazla hapşırık

Eylül

Eski Forumcu
Hastalık Belirtileri
Kabarma, inleme, solunum problemi, kabızlık, ötüş azalması, sürekli kaşınma ve tüy dökme
Merhaba herkese. Mavişin bildiğiniz üzere solunum sıkıntısı var. Buna 2 gün önce kabızlık eklendi. Demin de sürekli hapşırdı. Sanırım sulu değildi. Boğazına birşey takılmış gibiydi. Fazladan tüy döküyor. Anneme söyledim, ilaç vb. önerirseniz internetten sipariş vereceğiz. Kuşla ilgili dışkıları, kendisini koydum. Birazdan da video çekip ekleyeceğim. Aynı zamanda tüye girmiş olabilir diye düşünüyorum. Ötüşleri baya azaldı. Kabarma da var.

Ekli dosyalar

Şehmus BAKIR

Eski Forumcu
Yetkili Kurucu
Üretici
Eylül bu vik vikleyen kuş değil mi ☹onu vete götürün demiştik röntgen çekilmesi gerekir doğru ilaç için kardeşim yaşı var rastgele antibiyotik önermeyiz bu çok riskli

Eylül

Eski Forumcu
Abi sıkıntı şu; burada kanatlı uzmanını geçtim, doğru düzgün veteriner bile yok. En başından beri annem de biliyor. Zaten olsa şuana kadar bin kez götürmüştüm 😕

Eylül

Eski Forumcu
Yakın ve düzgün bir yer de yok ki hiç. Yine bize çok yakın olan Soma ve Akhisarda da düzgün bir veteriner bulacağımı sanmam.

Şimâl

Eski Forumcu
Moderator
Geçmiş olsun Şehmus abinin dediği gibi antibiyotik riskli

Eylül

Eski Forumcu
Bugün ötüşleri ve kur yapışları arttı biraz da olsun mutlu oldum:) birazdan video ekleyeyim

Eylül

Eski Forumcu
Streamable Video bu da videosu. Düne göre kat kat iyi. Dışkıları yine siyah. Dün suyuna vitamin koydum.