• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Sevda papagani ciftlesme

merviş

Yeni Üye
Merhaba 2 hafta önce sevda papagani sahiplendik

Cift olduklarını daha önce yumurtalarını olduğunu söylediler.fakat kuşlardan biri ciftlesme hareketleri yapıyor ama hiç üstüne çıktığını görmedim yuvaya girip çıkıyorlar palmiye yaprağı falanda koyduk nasıl Bi yol izlemeliyiz acaba

Deaft

Yeni Üye
Merhaba 2 hafta önce sevda papagani sahiplendik

Cift olduklarını daha önce yumurtalarını olduğunu söylediler.fakat kuşlardan biri ciftlesme hareketleri yapıyor ama hiç üstüne çıktığını görmedim yuvaya girip çıkıyorlar palmiye yaprağı falanda koyduk nasıl Bi yol izlemeliyiz acaba
Çiftleşme hareketini yuvalikta veya zeminde yapiyorlar belki siz bakmiyorken yapmişlardir bende yeni cift aldim yuvalikta gordum birde yerde şuan yumurtladi dediğim gibi belki görmemişsinizdir

merviş

Yeni Üye
Çiftleşme hareketini yuvalikta veya zeminde yapiyorlar belki siz bakmiyorken yapmişlardir bende yeni cift aldim yuvalikta gordum birde yerde şuan yumurtladi dediğim gibi belki görmemişsinizdir
Umarım öyledir sabırsızlıkla yumurta bekliyoruz çünkü :)

merviş

Yeni Üye
Bide yeriyle alakalı olabilir mi Oturma odasında duruyorlar daha sessiz bir odaya mi alsam