• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Röhnfried Entrobac Probiyotik

Güneşş_

Yeni Üye
Merhabalar,
Muhabbet kuşum için ilk kez probiyotik takviyesi aldım. Internette gördüğüm ürün kutuları üzerinde "probiotikum für tauben" ibaresi yer alırken aldığım ürün üzerinde "ergänzungsfuttermittel für tauben" ibaresi bulunuyor. Ürün açıklamasında güvercinler için tamamlayıcı yem yazıyor. Bu aldığım ürün probiyotik değil midir acaba, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

The Search

Eski Forumcu
Medya Sorumlusu
Teknik Ekip
Kıdemli Üye
Akvarist
Merhaba ürün dogru röhnfried zaten güvercinler için takviye üretiyor sosyal medyamız youtube de kullanım detayı mevcut

The Search

Eski Forumcu
Medya Sorumlusu
Teknik Ekip
Kıdemli Üye
Akvarist
Kaç Gr veya ml nereden aldınız ve kaç kuşunuz var

Güneşş_

Yeni Üye
600 g fotograftaki kutu halinde aldim. Tek kuşum var, bölünmüş olarak satılanlari almak istemedim son kullanma tarihi depolama kosulları sahte olma ihtimali gibi hususlara güvenemedigim için. Sahte olduguna ihtimal vermedim de yanlis urun mu gonderildi diye tereddüt ettim

The Search

Eski Forumcu
Medya Sorumlusu
Teknik Ekip
Kıdemli Üye
Akvarist
600 gr çok fazla 6 7 ay içinde değiştirmeniz gerekebilir çevrenizde varsa kuş besleyen paylaşabilirsiniz @Şehmus BAKIR hocamın fikrinide almak lazım

Güneşş_

Yeni Üye
Evet paylaşırım başka minnoslar da faydalansın isterim. Ben biraz titizim kuşum konusunda yanlış bisey yapmaktan korkuyorum çok sevinirim hocam da yorum yaparsa

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
600 gr çok fazla skt tarihi nedir?

Güneşş_

Yeni Üye
Teşekkür ederim cevabınız icin. Kutusuz olanlara guvenemedigim icin fazla aldım. Paylaşıcam kuşu olan arkadaşlarımla

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Açmadıysanız iade edip mamaistten yani Şehmus beyden güvenle bölünmüş olarak satın alabilirsiniz. Bence bu şekilde yapın. Ne kadar dikkatli kullansanızda bir kaç kullanıma topaklanma başlıyor. Buda bozulma anlamına geliyor ve skt gelmeden atmak zorunda kalıyorsunuz.

Son düzenleme: