• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Çözüldü! Muhabbet Kuşunun Yerde Uyuması

İlker Göktürk

Paylaşımcı
Arkadaşlar kuşumun hicbir problemi yok fakat geceleri ara sıra kafesin tabanına inip dişi kuşun kuluçkaya yattığı gibi tabanda uyuyor sizce neden böyle yapıyor keyfimi yoksa bı sorun mu var halı enerjisi iştahı yerinde daha sabah resmini attım buraya zaten bir sorunu yok denildi

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Herhangi bir sıkıntısı yoksa huy edinmiş olabilir. Yinede konu altına güncel dışkısını ve kuşunuzu görselini eklerseniz daha iyi olur.

İlker Göktürk

Paylaşımcı

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Kübra abla bak böyle her gece uyuyor bunu diyorum ben huy etmiş galiba
Ekli dosyayı görüntüle 59065
Yavruymuş seninki daha. Yuvayadan yeni ayrılan kuşlar yuvaya alıştığı için böyle değişik şekillerde uyuyabiliyor. Bir sıkıntı yok bencede. Çok tatlı maşallah. 😍

Tabana ızgara almayı ihmal etme. 😊

Halsiz ve sürekli uyku modunda olmadığı sürece korkulacak bir durum yok. Bazı kuşlarda huyda olabiliyor yerde yatmak.

İlker Göktürk

Paylaşımcı
Evet 4 a
Yavruymuş seninki daha. Yuvayadan yeni ayrılan kuşlar yuvaya alıştığı için böyle değişik şekillerde uyuyabiliyor. Bir sıkıntı yok bencede. Çok tatlı maşallah. 😍

Tabana ızgara almayı ihmal etme. 😊

Halsiz ve sürekli uyku modunda olmadığı sürece korkulacak bir durum yok. Bazı kuşlarda huyda olabiliyor yerde yatmak.
4 aylık abla, kafes tabanınada bir türlü ızgara bulamadım en kısa sürede kendim yapacağım

İlker Göktürk

Paylaşımcı
Swhm
Yavruların bir süre yaptığı içgüdüsel bir hareket ilerde düzene girer merak etmeyin 👍
Şehmus abi rahatsız ettiğim için kusura bakmada ne zamanla düzene girer yani her gece baktığımda öldü falan zannediyorum böyle huyu yoktuda bı anda kendi kendine başladı nedense

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Yumurta yaptı mı daha önce?
Mısır granürünü eşeliyor sanırım. Belkide o olduğu için tabanda duruyordur. En kısa zamanda ya ızgara al ya da kafesi değiştir bence. 😊

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Bence yemesi içmesi yerindeyse gün içinde çok hareketliyse dışkılarda normalse endişe edilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Video da da kabarıklık haksizlik vs göremedim. Zaten hasta olan yavruyu büyük ihtimalle hal ve hareketlerinden anlarsınız. Huy edinmiş olabilir. Gözlemleyin.

Üst Alt