• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşuma alacağım dişi

Mustafa09

Aktif Üye
Merhaba benim 1 tane çiftim var ama dişi erkek kuşumla anlaşamıyor hemde dişi çok yabani o yüzden ayırmayı düşünüyorum yeni kuşu kafessiz alıp direkt yeni kuşumun yanına koyacağım dışkıları sizce nasıl fotoğraf olarak ekliyorum.

Ekli dosyalar

Mustafa09

Aktif Üye
Merhaba benim 1 tane çiftim var ama dişi erkek kuşumla anlaşamıyor hemde dişi çok yabani o yüzden ayırmayı düşünüyorum yeni kuşu kafessiz alıp direkt yeni kuşumun yanına koyacağım dışkıları sizce nasıl fotoğraf olarak ekliyorum.
Birde cinsi nedir? (rainbow vs)

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Dişi kuşun eşi var mı burda kambur gibi duruyor çifleşmiş gibi, hatta yumurta var sanki çok net olmadığı için kesin diyemem, yada sağlıklı değil, kanatları düşük duruyor
Ayrıca ablacım lütfen alıp yanına bırakma, 10 gün ayrı kalmalı, karantina uygulamalısın

Mustafa09

Aktif Üye
Dişi kuşun eşi var mı burda kambur gibi duruyor çifleşmiş gibi, hatta yumurta var sanki çok net olmadığı için kesin diyemem, yada sağlıklı değil, kanatları düşük duruyor
Ayrıca ablacım lütfen alıp yanına bırakma, 10 gün ayrı kalmalı, karantina uygulamalısın
Vallahi abla dışkıları iyi değilse ayrı bir kafeste tedavisini yapmaya çalışırım ama yani kursak mantarı gibi bir hastalıksa üzerime almak istemem açıkçası karantina uygularım birde daha net fotoğrafları var abla ekleyeyim şimdi

Ekli dosyalar

Mustafa09

Aktif Üye
Eşi yok diyor satıcı arkadaş 8 aylık dişi dedi sadece

Mustafa09

Aktif Üye
Eğer ki sevdiysen, zeoliti yeme veya mamaya serpersin yada meyveye o kolay, kursaktan besle diyemem iç parazit olabilir 👍
Ya abla kuş güzel aslında birde çok yabani değilmiş şuanda bir bakıyorum sahiplendirme sitelerine falan açıkçası petshoptan da almak istemiyorum çok yabani oluyorlar bir bakacağım duruma göre tedavisini yapıpta bir canın hayatına dokunmakda isterim.Biraz daha fiyat düsebilirse satıcı bakacağım.

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Ya abla kuş güzel aslında birde çok yabani değilmiş şuanda bir bakıyorum sahiplendirme sitelerine falan açıkçası petshoptan da almak istemiyorum çok yabani oluyorlar bir bakacağım duruma göre tedavisini yapıpta bir canın hayatına dokunmakda isterim.Biraz daha fiyat düsebilirse satıcı bakacağım.
Hadi hayırlısı olsun inşallah 😊🤲