• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Acil! muhabbet kuşum zor nefes alıyor

sılaoguz

Yeni Üye
yaklaşik 2 haftadır böyle ilk başta mevsim gecişi grip olmuştur falan diye duşündüm ama sonra giderek kötüleşmeye başladı ilk basta nefes alırken az bi ses cikariyodu ama simdi sürekli vik vik diye ses çıkarıyo nefes alırken kuyruğu ilk başlarda az sallaniyodu ama şimdi her nefes alış verişinde baya yukarı aşağı kalkıp iniyo birde iki gündür kabarık duruyo yem ve su konusundada yemliği sürekli karıştırıyo bisey arar gibi azcık yiyo sürekli karıştırıyo ama suda içiyo gördüm kaç kere bugün hiç ötmedi nefes alırkenki vik vik dışında ses cikarmıyo kafesten dışarı çıkmak için istekli ama çıkarmadım bi kaç gün önce cıkardığımda uçamamıştı hemen nefes nefese kalmistı birde son olarak kusuyo sanırım boğazını yukarı aşaği hareket ettiriyo ağzındada yemler vardı sindiremiyomu acaba herşeyini yazdım yardımcı olursanız sevinirim

Tuğçe G.

Eski Forumcu
Moderatör
Çeviri Ekibi
Kıdemli Üye
Video bekliyoruz tünekte yandan çekin kuyruk gözüksün

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Kuşun ağrısı var mutlaka kanatlı uzmanına götürün nerede ikamet ediyorsunuz? Böbrek ağrısı olabilir röntgen çektirin tahlil yaptırin