• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşum kusmaya başladı halsiz ve yem yemiyor

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Tehlike geçmiş gibi görünüyor eğer kusma ve dışkıda yem görürseniz yazın yardımcı olalım 👍 geçmiş olsun 😊

Sanslıbey

Aktif Üye
Tehlike geçmiş gibi görünüyor eğer kusma ve dışkıda yem görürseniz yazın yardımcı olalım 👍 geçmiş olsun 😊
Çok teşekkür ederim ilginiz için inşallah daha da iyi olur şimdiye kadar kusmadı İnşallah daha da kusmaz darı ve yulaf yedi az ama hâlâ halsiz inşallah toparlayacak çok korkuttu beni

Sanslıbey

Aktif Üye
Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama .Şanslı dünden beri hiç kusmadı çokta su içiyor dışkısı da eski haline normale döndü ama kafese girip yem yemiyor şuan oyun oynuyor keyfi de yerinde bende yulaf veriyorum yulafı yiyor dal darıyı ise az yiyor acaba kafese girip ne Zaman yem yemeye başlar zehirlenme vakalarında normal midir yem yememesi ? Yulaf vermeye devam edeyim mi yardımcı olursanız sevinirim tekrardan

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Normal bu vakalar vücudu düzenler su içmesi iyi ama yarına kadar yemezse mutlaka kursaktan besleyin besleme maması ve aparatı temin ediniz

Sanslıbey

Aktif Üye
Aspur ve daldari da verin yesin
Güncelleme yapmak istedim şanslının dışkısı normal hareketli de ama kafesten yem yememe huyu başladı dışarda aynı yemi yere ya da kaba koyduğumda yiyor acaba nedeni nedir hastalıktan çıktığı için naz mı yapıyor? Zamanla kafese girer mi? Probiyotik ve multivitamin aldım stresinede iyi gelsin diye @Şehmus BAKIR sürekli yazdığım için kusura bakmayın

Son düzenleme:

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Kafesi iyice dezenfekte edin hatta çamaşır suyu ile yıkayıp iyice durulayın ve kurutun içerdeki yemleri değiştirin tazeleyin sonra tekrar bilgi verin 👍

Üst Alt