• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşum jumbo mu

bkaya

Yeni Üye
Hocam merhaba, ben aralık ayında 11 aylık olan erkek muhabbet kuşuma eş olarak 9 aylık bir dişi aldım fakat 3 aydır yem yedirmr dışında herhangi bir çiftleşme dürtüleri olmadı. Son bir haftadır dişi kafesin içinde erkek kuşu kovalıyor üstüne vs atlıyor bende zarar verir korkusuyla ayrı kafeslere koyuyorum. Ben dişinin jumbo ve yavru olduğunda şüpheleniyorum sizlere görsel bırakacağım yorumlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
Hocam merhaba, ben aralık ayında 11 aylık olan erkek muhabbet kuşuma eş olarak 9 aylık bir dişi aldım fakat 3 aydır yem yedirmr dışında herhangi bir çiftleşme dürtüleri olmadı. Son bir haftadır dişi kafesin içinde erkek kuşu kovalıyor üstüne vs atlıyor bende zarar verir korkusuyla ayrı kafeslere koyuyorum. Ben dişinin jumbo ve yavru olduğunda şüpheleniyorum sizlere görsel bırakacağım yorumlarınızı bekliyorum
Merhaba önden fotoğraf paylaşırsanız sevinirim

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Kuşunuz jumbo değil ve yavruda değil. Ceresi kahverengi olmuş.
Dişi hazır olduğu zaman eşleşme olur. :)

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Yerli kızgın yetişkin dişi.

Semiha S.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Bu fotoğraf güncel mi? Burada kızgın durmuyor. Güncelse eğer kızışması için e50 takviye verebilirsiniz

Üst Alt