• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet Kuşum Hamile olabilir mi?

mberkinizm

Aktif Üye
Arkadaşlar hamilelik belirtilerine baktım düşük kuyruk çıkık sırt ve kuyrukta titreme vs. yazıyodu hamile olabilir mi sizce

Ekli dosyalar

armutik

Aktif Üye
Kuşunun popo bölgesinde şişiklik var ise yumurta üretmiş olabilir , eşi var mı ?

armutik

Aktif Üye
popo bölgesine bakamıyorum şuan eşi var evet bi 2 aydır falan yuvalık da takılı yuvaya ikiside giriyo çıkıyo
Muhtemelen yumurta yapmışlardır sık sık yuvalığa girip çıkmaları yavru hazırlığı yaptıklarını gösterir lütfen dişi kuşunuzu yumurtlayana kadar takip edin yumurta sıkışması gibi durumlar yaşanabiliyor

mberkinizm

Aktif Üye
Muhtemelen yumurta yapmışlardır sık sık yuvalığa girip çıkmaları yavru hazırlığı yaptıklarını gösterir lütfen dişi kuşunuzu yumurtlayana kadar takip edin yumurta sıkışması gibi durumlar yaşanabiliyor
dişi giriyor ama erkek pek sık sık girmiyorarada bir girdiğini görüyorum 2 aydır gözüm dişinin üstünde inşallah sağlıklı bi şekilde yavrularımı alırım

armutik

Aktif Üye
dişi giriyor ama erkek pek sık sık girmiyorarada bir girdiğini görüyorum 2 aydır gözüm dişinin üstünde inşallah sağlıklı bi şekilde yavrularımı alırım
Dişinin daha sık girmesi normaldir , inşallah yavrular sağ salim doğar :)18 20 gün içinde yumurtayı yumurtlar bilginiz olsun

mberkinizm

Aktif Üye
Dişinin daha sık girmesi normaldir , inşallah yavrular sağ salim doğar :)18 20 gün içinde yumurtayı yumurtlar bilginiz olsun
o zaman 20 gün boyunca diken üstündeyim yumurta maması da yaptım sağlıklı doğsunlar da 20 30 40 gün farketmez