• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşum daha ne kadar dayanır

furkan_bAy

Yeni Üye
Kuşum 2.5 aydan beti hasta geçen haftalarda ciğerlerinden kan fışkırttı sabah farketmiştik şuan her vitaminini veriyoruz ama daha kötüleşiyo yani artık tek düşüncem ne zaman vefat edeceği.
Kuşum yemeği çok yiyo ama yemi aldıktan sonra 2 dk boğazından geçirmeye çalışıyo su içerken can çekişiyo geneldede içmiyo suyunu hemen bitiren kuşum artık sudan soğudu o kadar hastalığına rağmen oyun yapmaya çalışıyo kendine kuşum 6 ya da 7 yaşında artık ümidi sahibi olarak azalttım videoları ve fotoları bu arada video nasıl koyulabiliyor

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Merhaba geçmiş olsun. Ne zaman vefat edeceğini düşünmek yerine bir kanatlı uzmanına gittiniz mi acaba?

Hangi ürünleri kullanıyorsunuz? Son kullanma tarihlerine daha var mı?
Yem açık mı yoksa paket mi kullanıyorsunuz?

Dışkı fotoğrafını mesaj yazma kısmında dosya ekleden yükleyebilirsiniz.
Videoyuda streamable sitesinden yükleyebilirsiniz.

Ayvalık Jumbo Muhabbet

Eski Forumcu
Moderatör
Üretici
Editör
Kuşum 2.5 aydan beti hasta geçen haftalarda ciğerlerinden kan fışkırttı sabah farketmiştik şuan her vitaminini veriyoruz ama daha kötüleşiyo yani artık tek düşüncem ne zaman vefat edeceği.
Kuşum yemeği çok yiyo ama yemi aldıktan sonra 2 dk boğazından geçirmeye çalışıyo su içerken can çekişiyo geneldede içmiyo suyunu hemen bitiren kuşum artık sudan soğudu o kadar hastalığına rağmen oyun yapmaya çalışıyo kendine kuşum 6 ya da 7 yaşında artık ümidi sahibi olarak azalttım videoları ve fotoları bu arada video nasıl koyulabiliyor
Merhaba, nerede ikamet ediyorsunuz? Sizi bir kanatlı veterinerine yönlendirelim, veteriner listemizde bulunduğunuz şehir varsa.

Ayrıca video için aşağıdaki Resimdeki yönergeleri takip edelim
Ekli dosyayı görüntüle 46186

furkan_bAy

Yeni Üye
Ben yapabileceğimi yaptım 1.5 ay boyunca ağzından antibiyotik ve vitamin verdim şimdide suyundan vitamin veriyorum akciğerinde enfeksiyon var

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Ben yapabileceğimi yaptım 1.5 ay boyunca ağzından antibiyotik ve vitamin verdim şimdide suyundan vitamin veriyorum akciğerinde enfeksiyon var
Eğer mümkünse ve zahmet olmiycaksa yukarda söylenildiği gibi linkten video ekler misiniz bide güncel bir dışkı resmi görelim 👍

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Bir kanatlı uzmana gösterdiniz mi kuşunuzu? Bir veterinere değil. Maalesef veterinerler ne hastalık olursa olsun antibiyotik veriyor. Kanatlı uzmanları daha kapsamlı inceliyor kuşları. Bu yüzden sordum. Belki bir kanaylı uzmanı görse çaresi olabileceğini bilir. Ayrıca Duygu hanım ve Şehmus abinin istediklerini eklerseniz kuşunuz hakkında net bilgi verirler size.

furkan_bAy

Yeni Üye
Bir kanatlı uzmana gösterdiniz mi kuşunuzu? Bir veterinere değil. Maalesef veterinerler ne hastalık olursa olsun antibiyotik veriyor. Kanatlı uzmanları daha kapsamlı inceliyor kuşları. Bu yüzden sordum. Belki bir kanaylı uzmanı görse çaresi olabileceğini bilir. Ayrıca Duygu hanım ve Şehmus abinin istediklerini eklerseniz kuşunuz hakkında net bilgi verirler size.
Götürdüm 5 6 yere götürdim hepsi aynı şeyi dedi tek veterinere götürmedim

Kübra Ö.

Eski Forumcu
Yazar
Kıdemli Üye
Üretici
Yalnız hala anlaşamıyoruz, ben götürdüğünüz yerlerin kanatlı uzmanı olup olmadıklarını merak ediyorum veteriner değil. İkisi farklı şeyler. 😊

Nerede ikamet ediyorsunuz? Belki oturduğunuz yerde kanatlı uzmanı vardır.

furkan_bAy

Yeni Üye
Yalnız hala anlaşamıyoruz, ben götürdüğünüz yerlerin kanatlı uzmanı olup olmadıklarını merak ediyorum veteriner değil. İkisi farklı şeyler. 😊

Nerede ikamet ediyorsunuz? Belki oturduğunuz yerde kanatlı uzmanı vardır.
Samsun çarşambada oturuyorum
Kuş satan yerlere götürdüm , kuş ile ilgilenen veterinerlerede götürdüm

hazaly

Paylaşımcı
Samsun büyük şehir illa ki iyi bir kanatlı uzmanı önerirler size şansınızı yeniden deneyin bence

nymeria

Tutkulu
Şampiyon Üye
Yardımsever üye

Merhaba. Linkte Samsun’dan bir arkadaşımızın gidip memnun kaldığı bir klinik var. Daha öncesinde hayvan hastanesine gitmiş birini de hatırlıyorum. O da memnun kalmıştı.

Ayvalık Jumbo Muhabbet

Eski Forumcu
Moderatör
Üretici
Editör
Üst Alt