• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Acil! Muhabbet kuşum çok hasta

kutalpkaptan

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşumun göğsü çok sivrildi yemeden içmeden kesildi nerdeyse ağızdan beslemeye çalışıyoruz ve sürekli uyuyor kabarık duruyor nefes almasında da sıkıntı var lütfen yardım edin :(

rilish26

Müdavim
Göğüs sivrilmesi yememesi içmemesi kursak mantarına işarettir anlattığınıza göre baya da ilerlemiş. Burada bu durum yapacağınız şeyler kısıtlı kuşu veteriner görmesi iyi olur vakit kaybetmeden

kutalpkaptan

Yeni Üye
Göğüs sivrilmesi yememesi içmemesi kursak mantarına işarettir anlattığınıza göre baya da ilerlemiş. Burada bu durum yapacağınız şeyler kısıtlı kuşu veteriner görmesi iyi olur vakit kaybetmeden
bir sürü veterinere götürdüm fakat hepsi antibiyotik probiyotik gibi şeyler verdiler ve hala aynı

rilish26

Müdavim
Yeni teşhis iyi yapılması lazım gittiğiniz veterinerler kanatlı veterineri miydi. Kursak mantarı için test yapıldı mı size ne dediler ve nerede oturuyorsunuz iyi bir kanatlı önerelim ya da veteriner listesi var forumda

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Hoşgeldiniz😊
Mümkünse video ve dışkı resmî görebilir miyiz? Kuşu tarttınızmı? Nerede ikamet ediyorsunuz?

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Video için adımlar; UVbZ8.png

kutalpkaptan

Yeni Üye
Yeni teşhis iyi yapılması lazım gittiğiniz veterinerler kanatlı veterineri miydi. Kursak mantarı için test yapıldı mı size ne dediler ve nerede oturuyorsunuz iyi bir kanatlı önerelim ya da veteriner listesi var forumda
bucakta ikamet ediyorum burdur

Üst Alt