• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Muhabbet kuşum 3 gün evde tek kalabilir mi ?

Semihzz123

Tutkulu
Selamlar. 3 gün İstanbul dışında bir yerde olmam gerekiyor ve kusumu bırakabilecek bir yakınım veya petshop suanlik yok. 2 tane yemlik, 2 tane suluk, 1 tane dari koydum. Sizce Muhabbet kuşum 3 gün evde tek kalabilir mi ? Depresyona girer mi ? Çok endişeliyim cevaplarsanız sevinirim.
Merhaba okuduklarıma göre evden ayrılmışsınız size önerilerim şunlar olurdu; 2 yemlik yerine 1 akıllı yemlik ve 1 tane normal yemlik olmasını tavsiye ederdim çünkü normal yemliklerde kuş yemleri yedikce kabuklar üstünde kalır ve kuş bunları yediğinde aç kalma ihtimali olur ama akıllı yemlikte yedikleri alt kısma düştüğü için aç kalma durumu olmaz.suluk konusunda 2 tanesi yeterli olacaktır,zaten darı da koymuşsunuz ben birşey olmayacağını düşünüyorum.

Selin

Paylaşımcı
Arkadaslar selam. Kusuma kavuştum. Her sey yolunda. Bana biraz darılmış gibi ama gönlünü alırım. Yorumlarınız için teşekkürler
Aman maşallah cok sevindim gözünüz aydın 😊 ben de durumunu merak ediyordum yazacaktım konuya ki siz erken davrandınız . İyi olmasina sevindimm bir şekilde gönlünü alırsınız artık 😊

Serkhan79

Eski Forumcu
Üretici
Arkadaslar selam. Kusuma kavuştum. Her sey yolunda. Bana biraz darılmış gibi ama gönlünü alırım. Yorumlarınız için teşekkürler
maşallah 🧿 kuşunuza, bir şey olmamasına çok sevindim.
Birazcık darılması normal ama zaten çok sosyal hayvanlar olduğu için kısa sürede barışırsınız :)

Sağlıklı günler.

Üst Alt