• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Acil! Muhabbet kuşu hasta

Umay_

Yeni Üye
Hastalık Belirtileri
1 haftadan beri sesi çıkmıyor, uçarken kendini duvara çarpıyor
Hastalık Belirti Tarihi
14 Nis 2024
Kullanılan İlaç
Terramycin
1,5 yaşında ki muhabbet kuşumun kanadında yaralar olmaya başladı, uçarken kendisini duvara çarpıyor. Bugün de sabahtan beri denge problemi yaşıyor. Ne yapmalıyım ?(veteriner baya uzak )

Ekli dosyalar

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Ankara'da kanatlı uzman alternatifi çok aslında. @Demet bükay. Ve görüntü olarak iyi durmuyor yavrucak. Streamable.com üzerinden videosunu ekleyip linkini burada mesaj bölümünde paylaşır mısınız. Yiyor mu peki. Kanatta yaradan ötürü denge problemi yaşıyor olabilir. Ayaklarda da sorun var gibi. Gördüğüm yavrunuzda bir değil birden fazla sorun görünüyor. Ben kanatlı uzmanı ihmal etmeyin derim.

mustafa-4040

Yeni Üye
Bir veterınerden acilen bavet melexicam iste gogle bak yakınlarındaki veterınerlerın sayfasını bul ara ellerinde varmı acil almam lazım bir sırıngaya cekip verırmısınız derseniz. 4 saatte 1 damla
Ayaklar morarmaya baslamıs ve gervit w vitamın almalısınız süreci yasıyorum. Ayakları tutmuyor diye konu var okuyun isterseniz

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Bir veterınerden acilen bavet melexicam iste gogle bak yakınlarındaki veterınerlerın sayfasını bul ara ellerinde varmı acil almam lazım bir sırıngaya cekip verırmısınız derseniz. 4 saatte 1 damla
Ayaklar morarmaya baslamıs ve gervit w vitamın almalısınız süreci yasıyorum. Ayakları tutmuyor diye konu var okuyun isterseniz
Uğur Pet Veteriner kliniği var Dikmen de