• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

muhabbet kuşu astimasol tarihi geçmiş verilirmi

egp

Yeni Üye
Hastalık Belirtileri
ihsal ve sürekli hapşuruyor
Kullanılan İlaç
astimasol
merhaba astimasol ilacının son kullanma tarihi 2023 gözüküyor kullansak birşey olurmu?

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Fotodaki vitamin desteği sanırım. Bence kullanmayın. Hemde tarihi geçmiş hemde yetersiz bir takviye. Sanırım petshop tan aldınız. Çok daha kaliteli ürünler kullanmanızı tavsiye ederim. Gervit, entrobac gibi.

egp

Yeni Üye
soğuk algınlığı için demişlerdi petshoptan aldım. Ne önerirsiniz soğuk algınlığı ve ihsal için

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Öncelikle yavrunuzun streamle.com üzerinden videosunu ekleyip linkini burada mesaj bölümünde paylaşır mısınız. Birde kafes tabanına beyaz kağıt yada peçete serip yeni yapılmış birden fazla dışkı da atar mısınız. Yavrunuzun genel hâline bir bakalım dışkılarda bize herhangi bir hastalık var mı ipucu verecek.

egp

Yeni Üye
Öncelikle yavrunuzun streamle.com üzerinden videosunu ekleyip linkini burada mesaj bölümünde paylaşır mısınız. Birde kafes tabanına beyaz kağıt yada peçete serip yeni yapılmış birden fazla dışkı da atar mısınız. Yavrunuzun genel hâline bir bakalım dışkılarda bize herhangi bir hastalık var mı ipucu verecek.

Ekli dosyalar

Aslı Ö.

Eski Forumcu
Moderatör
Kıdemli Üye
Yavrunuz kaç gram biliyor musunuz. Elinizdeki ürünü atın çöpe. Multivitamin gervit ve probiyotik entrobac alınız. Petshoplarda satılmıyor internet üzerinden alabilirsiniz. Soğuk algınlığı hapşırma gibi belirtilerde varsa turbo respiratory nefes açıcı da alabilirsiniz. Arada kekik çayı da yapın. Forumda tarifi var. Bunları düzenli kullanımı fayda sağlar diye düşünüyorum. Dışkıya bakarsak probiyotik entrobac ilk etapta üç gün üst üste suyu tazeleyerek veriniz. Sonra haftada bir e indirin. Ürünleri temin ederseniz bu konu altına güncelleme yapınız nasıl kullanılması gerektiğini söyleyelim 🌸

egp

Yeni Üye
4 yıllık ama gramı bilmiyorum iştahsizlik vb hicbisi yok hareketli hatta.

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
4 yıllık ama gramı bilmiyorum iştahsizlik vb hicbisi yok hareketli hatta.
Karın bölgesi tüy genişlemesi mi yoksa yağ dokusu mu? Birazda üşütmüş gibi, Aslı hocamın söylediği gibi kekik çayı yapın, gözler ıslak gibi geldi, dışkı da bozuk😔entrobac probiyotik kullanın lütfen

egp

Yeni Üye
Karın bölgesi tüy genişlemesi mi yoksa yağ dokusu mu? Birazda üşütmüş gibi, Aslı hocamın söylediği gibi kekik çayı yapın, gözler ıslak gibi geldi, dışkı da bozuk😔entrobac probiyotik kullanın lütfen
Yağ dokusu

egp

Yeni Üye
Mama.ist sitesinden dediğiniz ürünleri temin ediyorum 15 gr probiyotik ve 10 ml turbo nefes açıcı yeterlidir heralde tedavi için. teşekkürler yorumlarınız için tekrardan.Urunler gelince güncelleme yaparim

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
Mama.ist sitesinden dediğiniz ürünleri temin ediyorum 15 gr probiyotik ve 10 ml turbo nefes açıcı yeterlidir heralde tedavi için. teşekkürler yorumlarınız için tekrardan.Urunler gelince güncelleme yaparim
Elinizde bulunması için, tamamen tavsiye..
Entrobac :probiyotik
Gervit-w : multivitamin
BtAmin forte : tüy kas kemik yapısını destekler
Zeolit tozu bakteri oluşumunu engeller
Turbo nefes açıcı : akciğerleri ferahlatır, solunum sistemini destekler 😊

egp

Yeni Üye
Karadeniz petshop güvenilirmidir fiyat farkı var biraz da

Demet bükay

Eski Forumcu
Şampiyon Üye
Mod Adayı
Bütçenize uygunsa bakın, alışveriş yapmadım malesef, yapan arkadaşlar yorum yapar, mamaist.com son derece güvenilir ona garanti veriyorum 😊

Mustafa27

Eski Forumcu
Moderator
Redaktör
Merhaba, mamaist.com , Karadeniz pet güvenilirdir kendim bildiğim siteler , çeşitliliği olarak Karadeniz pet önde ama ambalaj olarak mamaist daha iyi damlalıklı geliyor diğer sitede şırınga ile geliyor

Yoda

Aktif Üye
Merhaba, mamaist.com , Karadeniz pet güvenilirdir kendim bildiğim siteler , çeşitliliği olarak Karadeniz pet önde ama ambalaj olarak mamaist daha iyi damlalıklı geliyor diğer sitede şırınga ile geliyor
Katılıyorum. Kendiniz öyle bir damlalık almak isteniz toptan almadığınız sürece daha pahalıya gelecek. Karadenizpet'in yolladığı şişelerde de plastiğe kürdan batırıp delince damlalık oluyor aslında ama Gervit biraz daha yoğun bir sıvı olduğu için damlamıyor. Her şekilde şırınga veya bir damlalık lazım.

Bence Mamaist'ten almanız şu an daha iyi olur. Hem Şehmus beyle görüşün, diyet yem konusunda da yardımcı olur. Kuşun diyete ve egzersize ihtiyacı var.