• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Lütfen yardımm! Arkadaşlar kuşum sürekli uyuyor

Ramco12

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum kendini yonuyordu ve veterinere goturdum. Ilaclarinü veriyorum ama sabahdan beri uyuyor.

Ramco12

Yeni Üye
Amoksisilin, metronidazol, melox, omegamix, nistatin damlatıyorum ve klorheksidin, fucidin sürüyorum.

MERVE

Paylaşımcı
Arkadaşlar kuşum kendini yonuyordu ve veterinere goturdum. Ilaclarinü veriyorum ama sabahdan beri uyuyor.
Kuşunuzun göbek tüyleri ıslak mı? Anladığım kadarıyla tüy problemi yaşıyor ama ıslak gibi duran tüyleri anlayamadım. Birde ne zamandır ilaç tedavisine başladınız?
Kuşunuzu kafesten çıkartmayın ve bulundugu ortam sıcak olsun. İlaçlarını düzenli kullanın. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Geçmiş olsun

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Bu kadar ilacı bir anda mi veriyorsunuz? Kim yazdı bunları kanatlı uzmanı mi?nereye götürdunuz?

Ramco12

Yeni Üye
Kuşunuzun göbek tüyleri ıslak mı? Anladığım kadarıyla tüy problemi yaşıyor ama ıslak gibi duran tüyleri anlayamadım. Birde ne zamandır ilaç tedavisine başladınız?
Kuşunuzu kafesten çıkartmayın ve bulundugu ortam sıcak olsun. İlaçlarını düzenli kullanın. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Geçmiş olsun
Kuşa krem ve losyona surdugum icin oyle duruyor ve kafesden cok nadir çikartıyorum

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Kuşunuza yanlış tedavi uygulanıyor kendini yoluyorsa bir tane boyunluk ve krem veya losyon verilmesi yeterliydi başka ne hastalığı var? dışkı resmi görebilir miyiz?

Ramco12

Yeni Üye
Kuşunuza yanlış tedavi uygulanıyor kendini yoluyorsa bir tane boyunluk ve krem veya losyon verilmesi yeterliydi başka ne hastalığı var? dışkı resmi görebilir miyiz?
Doktor maya ve bakterisi oldugunu soyledi birde kuş nefes alırken kuyruğu sallanıyor

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Evet dışkıda hastalık varmış kuşun görünümde belirti yok vetin verdiği ilaçları kullanmaya devam ediniz geçmiş olsun

Cennet Papaganı

Aktif Üye
Yok hayır kuşu zaten elime alıp yikamam kendi yıkanır fakat o ıslak sekli losyon ve krem kullandıgımızdan beri var
Kusura bakmayın fotoda tüyleri yıkanmış gibi duruyor ondan sordum. Tüylerinide baya yolmuş baya tüy kaybetmiş. Kendini yoluyorsa hocamın da dediği boyunluk şart gibi fakat kullanırken dıkkat edin gerekirse yemi kapta kafese koyun ki rahat ulaşabilsin yeme. boyunlukla yemlikten yem yemesi zor olacaktır hatta suyuda rahat ulaşabileceği yere koyun kafeste tek 1 tünek olsun oda en altta olsunki yeme ve suya rahat ulaşsın

Üst Alt