• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Makale Kuşunuz sizden ne ister

Şimâl

Tutkulu
Emektar Üye
Kuşumuz bizden ne ister?

Ömrüm sizin ki gibi uzun değil sende benimle ilgilenmezsen üzülürüm seni özlediğimi unutma. Beni almadan bunları da düşün lütfen.

Sen yokken hep kafeste olacağım için bana geniş bir kafes al ki sen yokken içer de de olsam kanat açmalık yerim olsun.

Benden sana hemen alışmamı bekleme bana zaman tanı lütfen. Unutma ben sadece küçücük bir canlıyım. Sense çok büyüksün. Senden korkmamı doğal karşıla.

Beni sevdiklerimden ayıran sensin, benim sana güvenmemi sağla. Yoksa sende olmazsan ne yapabilirim?

Bana kızınca kafese kapatma. Benim kuş olduğumu unutma.

Senin eşin, işin, arkadaşların var. Benim hayatımda yalnız sen varsın. İlgilenemeyeceksen bana eş veya arkadaş al.

Ara sıra benimle konuş, bana ilgi göster. Benim yanımda tek senin olduğunu unutma.

Bana kuş beyinli deme, göreceksin bende sizler kadar akıllıyım. Yalnızca sabır etmelisin.

Yemi mi, suyumu, taşı mı, kumumu unutma.Çünkü ben kuş kumu ile yemlerimi öğütürüm. Taşlar ile gagamı törpülerim.

Zor anlarımda yanımda ol, yanıma arkadaş alalım ama unutma ben eşimi kendim seçerim. Senden tek isteğim sevgi ve sabır.

Hasta olduğum da yanımda ol. Unutma beni sen sahiplendin.

Hani siz evlenirken diyorsunuz ya, hastalıkta, sağlıkta benim de hastalığım da sağlığım da yanım da ol. Seninle ne yaparsam daha çok zevk alırım. Daha kolay olur. Lütfen bunları unutma.

Ufuk Yalçın

Müdavim
Emektar Üye
Manidar bir paylaşım olmuş.ELİNİZE SAĞLIK.

Üst Alt