• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşumun titremesi

Ciciksmm

Yeni Üye
Arkadaşlar 8 yaş erkek muhabbet kuşum var. Özellikle kafesten çıkarırken titremeye başlıyor bi süre sonra geçiyor. Üşüdüğünü düşünmüyorum.
2 ay önce dişi kuş almıştım kafesleri ayrı aynı kafeste kuşum altta bekliyordu çünkü hep.
İkisini de dışarı çıkarınca diğeri hiç durmadan uçuyor hızlıca konduğunda kuşum öpmeye çalışıyor ağzına yem kusuyor ama genel anlamda korkuyor.
Zaten ara ara da halsizlik çöküyor kuşuma. Eski hareketliliği yok bu kanat titremesi korkudan olabilir mi yoksa hasta mı kuşum ? Bu arada dışarı çıkarınca da sürekli omzuma geliyor asla başka yerde takılmıyor yere koysam yine omzuma geliyor uçamaya da korkuyor gibi.

Yoda

Aktif Üye
Bana pek bir sorun var gibi gelmedi ama bağışıklığını desteklemek için tabi ki takviye öneririm eğer çeşitli sebze meyve tüketmiyorsa.
Gervit-W Multivitamin, Entrobac probiyotik, BT-Amin Forte.
Arasıra titreme bazen korkudan, heyecandan olabilir.

Ciciksmm

Yeni Üye
Bana pek bir sorun var gibi gelmedi ama bağışıklığını desteklemek için tabi ki takviye öneririm eğer çeşitli sebze meyve tüketmiyorsa.
Gervit-W Multivitamin, Entrobac probiyotik, BT-Amin Forte.
Arasıra titreme bazen korkudan, heyecandan olabilir.
Söylediklerinizi kullanıyorum zaten yani kur falan da yapıyor aslında ama eski neşesi bir türlü diğer kuş geldikten sonra kalmadı.
geri vermeye de kıyamıyorum gelen dişiy.

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Söylediklerinizi kullanıyorum zaten yani kur falan da yapıyor aslında ama eski neşesi bir türlü diğer kuş geldikten sonra kalmadı.
geri vermeye de kıyamıyorum gelen dişiy.
Farklı kafeslerde birbirlerini görecek şekilde tutabilirsin, üzülmüş olabilir, küsmüşte olabilir, onlar sevgi arsızı biliyorsunuz, ilgiyi çok seviyorlar😊🤲

Ciciksmm

Yeni Üye
Aşkım diyen, aklını Yaradan Rabbime kurban olurum benn🥰🤲😊maşallah SüphanAllah Rabbim nazarlardan korusun saklasın beklesin minnoşu 🥰🤲😊
Yok endişe etmeyin, bu minik adam küsmüş🥰🤲😊
İnanın hayranım kuşuma 8 senedir birlikteyiz ve hiç susmayan aşırı oyuncu bir kuştu endişeliyim o yüzden. Aşağıya ekliyorum dışkıyı az önce yeni yaptı. bir de uzun tüylerini düşürüyor son bir haftadır.

Ekli dosyalar

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
İnanın hayranım kuşuma 8 senedir birlikteyiz ve hiç susmayan aşırı oyuncu bir kuştu endişeliyim o yüzden. Aşağıya ekliyorum dışkıyı az önce yeni yaptı. bir de uzun tüylerini düşürüyor son bir haftadır.
Maşallah dışkı çok iyi😊btAmin forte takviyesi verebilirsiniz, artık ortaya üzeri, bu yüzden daha hassas, tüylerinin formu ve sağlıklı olabilmesi için
Bağışıklık sistemi
Vitamini
Tüy kas kemik yapısı için takviyelerini verin,
bebek bakımı yapın(eminim çok iyi bakıyorsunuz🤲)
Bizler profesyonel ürünler kullanıyoruz
Sağlıklı yaşam, uzun ömür için😊🤲
Size tavsiyem
Entrobac probiyotik
Gervit-w multivitamin
BtAmin forte tüy kas kemik yapısını destekler
Bunları temin edin ve kullanın😊👍

Ciciksmm

Yeni Üye
Maşallah dışkı çok iyi😊btAmin forte takviyesi verebilirsiniz, artık ortaya üzeri, bu yüzden daha hassas, tüylerinin formu ve sağlıklı olabilmesi için
Bağışıklık sistemi
Vitamini
Tüy kas kemik yapısı için takviyelerini verin,
bebek bakımı yapın(eminim çok iyi bakıyorsunuz🤲)
Bizler profesyonel ürünler kullanıyoruz
Sağlıklı yaşam, uzun ömür için😊🤲
Size tavsiyem
Entrobac probiyotik
Gervit-w multivitamin
BtAmin forte tüy kas kemik yapısını destekler
Bunları temin edin ve kullanın😊👍
Elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum takviyelerini eksik etmiyorum. Yem olarak da versele laga kullanıyorum ama çok sevmedi gibi.
Genelde dal darı yiyor ya da darıya mı alıştı bilemiyorum.
Onun dışında elimde farklı bir şey görse ya da marul havuç gibi meyveleri saldırırcasına yiyor.

Demet bükay

Eski Forumcu
Kıdemli Üye
Şampiyon Üye
Elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum takviyelerini eksik etmiyorum. Yem olarak da versele laga kullanıyorum ama çok sevmedi gibi.
Genelde dal darı yiyor ya da darıya mı alıştı bilemiyorum.
Onun dışında elimde farklı bir şey görse ya da marul havuç gibi meyveleri saldırırcasına yiyor.
Doğal vitamini seviyor😊👍versele laga beğenmediyse değiştirebilirsiniz😊