• Kafeskuslari.com ailesine hoş geldiniz..

Sizde kafes kuş türünüz hakkında paylaşım yapmak ve soru sormak için üye olunuz.
    Sizde ailede yerinizi alınız...

Kuşum zor nefes alıyor

Sabankaya

Yeni Üye
Muhabbet kuşum ağızi açık bir şekilde nefes alıyor kabarıyor uyur şekilde ve sanki zor nefes alıp veriyor nefes alırken sürekli ses çıkarıyor tik tık die ve nefes alırken kuyruğu aşağı yukarı oluyor bulundum yerde veteriner yok ne yapabilirim

Eylül

Yasaklı
Merhabalar, kuşunuzda solunum problemi başlamış. Üstatlar size ilaç önerecektir. 😊 Geçmiş olsun

Eylül

Yasaklı
Benim kuşumda da var solunum problemi. Ölecek diye çok korkuyorum:( Eğer çok fazla olursa ölüme kadar gidebilir diye duymuştum. 😔

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Merhaba öncelikle ailemize hoşgeldiniz 😊
Kısa bir video yollayın bakalım

Sabankaya

Yeni Üye
Arada çıkıp uçuyor ama akşamları özelikle kafesin altında kabararak duruyor dosya yükleyemiyorum bir arada kabul etmiyor

Şehmus BAKIR

İkon Üye
Yetkili Kurucu
Kurucu Üye
Üretici
Arada çıkıp uçuyor ama akşamları özelikle kafesin altında kabararak duruyor dosya yükleyemiyorum bir arada kabul etmiyor
Kabarması iyi bir şey değil cereyanda kaldı mı? Dışkı resmi görebilir miyiz

Şimâl

Tutkulu
Emektar Üye
Dışkı resmi bekliyoruz 😊

Sabankaya

Yeni Üye
Ceryanda kalmadı eve burası soğuk bir yer geceleri serin oluyor

Sabankaya

Yeni Üye
Bugun kuşumu veterinere götürdüm vitamin suyu birde bekombin b die bir şey verdi 15 kulancam birde normalde de veterinerler pahalı mı böyle birsey hiç yaşamamıştım baya bir tutu yoksa biraz fırsatçılıkmi oldu yaşadığım yer küçük bir yer hersey cok pahalı burdamı dedim 🙄

Sabankaya

Yeni Üye
Verdiği ilaçların İnternete birisinin fiyatına baktık 12 TL gibi bir fiyatı var ama biz iki olaca 100 TL falan verdik yazık durumumuz olmasa alamayıp kuş ölcek belki böyle insanlar veterinerlik falan yapmamalı neyseki kusumuz kendine geldi sadece biraz ishal birde eskisi gibi elimize falan gelmiyor sadece kafesinde vakit geçiriyor ama otmesi enerjisi falan baya düzeldi

Üst Alt